Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Zielona Olszanica – z dala od zgiełku, blisko natury

Kraków, Zwierzyniec, ul. G. Korzeniaka

2023-10-25

Zielona Olszanica – z dala od zgiełku, blisko natury


Zielona Olszanica to wyjątkowy kompleks zabudowy jednorodzinnej, który usytuowany jest w zachodniej części Krakowa, w sąsiedztwie malowniczego Lasu Wolskiego, w obszarze Dzielnicy Zwierzyniec.

W bezpośrednim otoczeniu powstającego osiedla przeważają tereny zieleni rozciągające się wzdłuż potoku Olszanickiego. Powstający w ramach przedsięwzięcia 1 etap osiedla obejmuje 4 budynki mieszkalne jednorodzinne 2-lokalowe w zabudowie bliźniaczej, tj. łącznie 8 lokali mieszkalnych z ogródkami przydomowymi.

Zalety mieszkań:

Każde mieszkanie w kompleksie "Zielona Olszanica" charakteryzuje się funkcjonalnością, zapewniającą komfort i wygodę mieszkańcom. Do mieszkania można wejść bezpośrednio z działki, co gwarantuje prywatność i łatwość dostępu. Układ pomieszczeń został starannie przemyślany, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Do dyspozycji mieszkańców są duże ogródki o powierzchni od 140 do 220 m², balkony o powierzchni 10 m², dodatkowe powierzchnie na poddaszu oraz miejsca parkingowe. Ciekawym rozwiązaniem jest także to, że powierzchnia wewnętrznej klatki schodowej nie jest wliczana do powierzchni użytkowej mieszkania.

Mieszkańcy "Zielonej Olszanicy" mają również dostęp do wspólnych przestrzeni, takich jak droga dojazdowa z przyległym terenem zielonym oraz wewnętrzne dziedzińce, które sprzyjają integracji społeczności lokalnej.

Kompleks "Zielona Olszanica" wyróżnia się również wysokim standardem wykończenia. Architektura budynków łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność, a duże przeszklenia na parterze i pierwszym piętrze nadają im lekkości i elegancji. Mieszkania są wyposażone w trzywarstwowe okna, podłogowe ogrzewanie w kuchni, łazienkach, hallu i wiatrołapie, a ciepło dostarczane jest przez kotły gazowe. Do dyspozycji mieszkańców są także instalacje solarne, retencja wody deszczowej oraz światłowód.

Dodatkowo, projekt domów "Zielona Olszanica" został tak zaplanowany, by zminimalizować zużycie energii, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i mniejsze obciążenie dla środowiska. Wśród rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych znajdują się między innymi: instalacja solarna, ogrzewanie podłogowe, kotły gazowe, retencja wody deszczowej oraz trzywarstwowe okna. Dodatkowo, drzwi zewnętrzne spełniają normy termoizolacyjności, co dodatkowo wpływa na komfort termiczny mieszkańców.

Lokalizacja:

Kompleks zabudowy jednorodzinnej „Zielona Olszanica” znajduje się w Krakowie przy ulicy Grzegorza Korzeniaka, w odległości ok. 7,6km od Rynku Głównego. Dojazd do centrum komunikacją publiczną umożliwiają linia miejska autobusowa oraz kolej podmiejska relacji Kraków Główny - Balice z przystanku Olszanica znajdującego się w odległości ok. 600m przy ulicy Krzyżówka. Przy ulicy Grzegorza Korzeniaka znajdują się lokalne usługi publiczne, w tym szkoła z boiskami sportowymi i przedszkole. W odległości 1,8km przy rondzie Chełmskim znajduje się sklep Lidl. W odległości ok. 2km znajduje się Las Wolski.

W sąsiedztwie inwestycji:

Kameralna zabudowa, bogactwo zieleni i miejsca sprzyjające budowaniu relacji sąsiedzkich – to tylko niektóre zalety Zielonej Olszanicy.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2023-10-25

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażmieszkania na zamianędziałki na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Gdańskmieszkania na wynajem powiat Jędrzejowskilokale użytkowe na wynajem gmina Łabiszynmieszkania na sprzedaż gmina Lubniewicedomy na sprzedaż w Świderkachdomy na sprzedaż w Berkanowiedomy na sprzedaż w Skrzynkach

Deweloperzy

);