Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Róży Wiatrów we Wrocławiu

2017-10-20


Inwestycja Róży Wiatrów obejmuje budowę 5 kameralnych budynków w jednej z najpopularniejszych dzielnic Wrocławia – w Krzykach.

Wrocław:

Wrocławski rynek mieszkaniowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród deweloperów, jak i osób inwestujących w nieruchomości na własne potrzeby lub z przeznaczeniem na wynajem. W ubiegłym roku popyt utrzymywał się na wysokim poziomie, systematycznie rosła także podaż, dzięki czemu stolica Dolnego Śląska wyprzedziła pod względem wielkości zasobów mieszkaniowych m.in. Kraków. Silna pozycja Wrocławia wśród lokalnych rynków nieruchomości wynika z takich czynników jak dogodne położenie w pobliżu ważnych arterii drogowych i autostrady, prężnie rozwijający się ośrodek akademicki, dobre perspektywy zawodowe dla absolwentów uczelni, rozbudowana infrastruktura komunikacyjna i handlowo-usługowa oraz bogata oferta kulturalna i turystyczna.


Tytuł Europejskiej Stolicy Kultury, a także związane z nim wydarzenia przyciągnęły do miasta nie tylko turystów, ale również zagranicznych inwestorów, którzy coraz chętniej lokują tutaj siedziby swoich firm i tworzą nowe miejsca pracy. Między innymi z tego względu Wrocław znalazł się wśród stu najlepszych do życia miast na świecie, według międzynarodowego rankingu firmy doradczej Mercer. Atuty Wrocławia dostrzega również spółka deweloperska Archicom SA, realizując kolejne projekty skierowane do różnych grup klientów.


Z myślą o osobach planujących zakup nieruchomości w jednej z najpopularniejszych, po Starym Mieście i Śródmieściu, wrocławskich dzielnic – w Krzykach – deweloper przygotowuje inwestycję Róży Wiatrów. Projekt ten obejmuje budowę 5 kameralnych budynków w sąsiedztwie infrastruktury społecznej, punktów handlowo-usługowych oraz terenów zielonych. Takie połączenie ułatwi mieszkańcom prowadzenie aktywnego trybu życia, a zarazem zagwarantuje odpoczynek w komfortowych warunkach. Warto zwrócić uwagę, że znaczny udział w ogólnej liczbie oferowanych mieszkań mają lokale 3- i 4-pokojowe.

Budynki realizowane są w niskiej 4-piętrowej zabudowie. Kameralny charakter osiedla podkreślają dodatkowo starannie zaprojektowane wewnętrzne przestrzenie zielone. Ponadto kompleks sąsiaduje z 3 parkami; Klecińskim, Grabiszyńskim i Południowym. W sąsiedztwie znajdują się również szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy i punkty usługowe oraz połączenia MPK. Usytuowanie inwestycji pozwala na sprawny dojazd od centrum i innych części miasta.


Planowany termin oddania osiedla do użytkowania to III kw. 2017 r. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5 975 zł/mkw. Część mieszkań sprzedawana jest z 50-procentowym rabatem na zakup garażu.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-20

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Villa sento
Sand Hotel ****
Osiedle Klonowe 14
Ostatnie biura w OVO Wrocław....
Mój Dom Etap IV

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl