Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Informacje o firmie

Firma: Grupa Deweloperska START

30-346 Kraków

Twardowskiego 65

telefon tel.: (012) 269 01 09
tel.: (012) 300 40 00


email  biuro@start.com.pl
strona www  www.start.com.pl

O nas

Historia Grupy Deweloperskiej START sięga 1977 roku. To wtedy Józef Szmolke założył własną działalność gospodarczą, która od samego początku związana była z budownictwem. Jednak dopiero zmiany ustrojowe po 1989 roku pozwoliły na jej przekształcenie z usług budowlanych na działalność deweloperską. W 1999 roku Józef Szmolke założył ze swoim synem Grzegorzem Szmolke spółkę cywilną, a pod koniec 2000 roku do spółki dołączył również Marek Szmolke. Dzięki właściwemu zarządzaniu spółka wstąpiła na drogę dynamicznego rozwoju, realizując po kilka inwestycji mieszkaniowych równocześnie. Efektem przyjętej strategii było zawiązanie grupy spółek dewelopersko – hotelarskich, budowa odpowiednich struktur i znaczący dorobek inwestycyjny, który pozwolił wypracować wiodącą pozycję w branży deweloperskiej, na krakowskim rynku mieszkaniowym.
Nieprzerwanie działając jako firma rodzinna, w której osobiste zaangażowanie właścicieli oraz kadry kierowniczej jest fundamentem kształtującym kulturę organizacyjną Grupy, budowany jest dorobek inwestycyjny i grono zadowolonych ze współpracy Klientów. Wieloletnie doświadczenie i wiarygodność stanowią gwarancję uczciwej i rzetelnej współpracy, a stworzona własna baza kapitałowa pozwalająca z własnych środków finansować realizacje inwestycji, zapewnia stabilność finansową i stanowi dodatkową gwarancję dla wszystkich osób współpracujących z Grupą Deweloperską START.
Jesteśmy przekonani, że naszą Grupę tworzą ludzie z pasją. To właśnie ich wiedza, fachowość oraz zaangażowanie decydują o jej rozwoju. Dlatego też nasi pracownicy to kompetentni i doświadczeni profesjonaliści, pracujący w zgranym zespole od wielu lat. Sukcesywnie do zespołu dołączają młodzi ludzie, stale podnoszący swoje umiejętności zawodowe, wnosząc nowe pomysły i rozwiązania. Daje nam to pewność, że zawsze mamy świeże spojrzenie na stale zmieniający się rynek nieruchomości.

zrealizowane inwestycje:
OSTATNIE REALIZACJE :
 • Kraków, ul. Lipińskiego 5 Budynek usługowo-mieszkalny z 28 mieszkaniami o pow. od 31,14 m2 do 96,32 m2 i częścią usługowo--handlową na parterze.
 • Kraków, ul. Lipińskiego 7 Budynek usługowo-mieszkalny VI-piętrowy z 43 mieszkaniami o pow. od 37,16 m2 do 61,26 m2 i częścią usługowo-handlową na parterze.

 • Kraków, ul. Lipińskiego 9 Budynek usługowo-mieszkalny VI-piętrowy z 50 mieszkaniami o pow. od 28,33 m2 do 105,88 m2 i częścią usługowo-biurową na parterze.

 • Kraków, ul. Lipińskiego 11 Budynek usługowo-mieszkalny z 87 mieszkaniami o pow. od 29,20 m2 do 96,92 m2 i częścią usługowo--handlową na parterze.
 • Kraków, ul. Strąkowa 1 Kameralny budynek III-piętrowy z 24 mieszkaniami o pow. 34,83 m2 do 110,16 m2 i częścią usługową na parterze.

 • Kraków, ul. Lipińskiego 15 Budynek usługowo-mieszkalny IV-piętrowy z 29 mieszkaniami o pow. od 35,93 m2 do 102,67 m2 (w tym mieszkania dwupoziomowe)
  z balkonami i tarasami.

 • Kraków, ul. Ruczaj 15 A-G Domy w zabudowie szeregowej z przynależnym ogródkiem - 12 domów i 6 mieszkań.

 • Mników Zespół budynków zakonno-sakralnych w Mnikowie.

 • Igołomia Zespół budynków zakonno-sakralnych w Igołomii.

 • Kraków, ul. Kadecka 1 (boczna Kazimierza Wielkiego) Budynek usługowy z mieszkaniami na górnych kondygnacjach.

 • Kraków, ul. Siemaszki Gabinety lekarskie z częścią mieszkalną na I piętrze.

 • Kraków, ul. Woronicza Budynek zakonny Sióstr Albertynek.

 • Kraków, ul.Fabiańskich Domy jednorodzinne

 • Wszystkie dotychczasowe realizacje zostały oddane w zaplanowanym terminie !Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na zamianękamienice do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Kluczborskidomy na wynajem powiat Lubańskilokale użytkowe na wynajem gmina Wiązownicadomy na sprzedaż gmina Rzeczenicadomy na wynajem w Grodzicźniedomy na wynajem w Mateuszewiedomy na wynajem w Opoczyska

Deweloperzy

);