zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, Grzegórzki - Strona 2

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 27.00m2

Grzegórzki/Dąbie 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

1 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2UwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Grzegórzki, ul. św. Łazarza 0 pokoje· piętro: 5 z 5 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.00m2
św. Łazarza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 49.00m2

Grzegórzki, ul. płk. F. Nullo 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 49.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 49.00m2
płk. F. Nullo
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjU2XzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 77.00m2

Grzegórzki/Wesoła, ul. Lubicz 0 pokoje· piętro: 2 z 6 · 77.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.00m2
Lubicz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 47.50m2

Grzegórzki, ul. prof. W. Szafera 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

4 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

91 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.50m2
prof. W. Szafera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 71.00m2

Grzegórzki, ul. płk. F. Nullo 0 pokoje· piętro: 8 z 11 · 71.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

8 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.00m2
płk. F. Nullo
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 133.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 133.00m2

Grzegórzki, al. I. Daszyńskiego 0 pokoje· piętro: 5 z 5 · 133.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

9 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 133.00m2
I. Daszyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 60.00m2

Grzegórzki, ul. Kotlarska 0 pokoje· piętro: 1 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 60.00m2
Kotlarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q4LzAxYjhkOGIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy