zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, - Strona 2

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 77.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 77.00m2

Grzegórzki, ul. Lubicz 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 77.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.00m2
Lubicz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Altanowa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Altanowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 55.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Grenadierów 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.00m2
Grenadierów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Stare Miasto, ul. Sukiennicza 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 52.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Sukiennicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.50m2

Podgórze, ul. Nowohucka 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 40.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.50m2
Nowohucka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Lubostroń 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 39.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto, ul. Lubicz 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Lubicz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. gen. H. Dąbrowskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 35.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
gen. H. Dąbrowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 110.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 110.00m2

Stare Miasto, ul. Długa 4 pokoje· piętro: 1 z 6 · 110.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

7 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 110.00m2
Długa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Czyżyny, ul. Śliwkowa 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Śliwkowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Stare Miasto, ul. Karmelicka 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 78.00m2
Karmelicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

84 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Dąbska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. gen. T. Kościuszki 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 53.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
gen. T. Kościuszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.11m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.11m2

Mistrzejowice 1 pokoje· piętro: 6 · 36.11 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.11m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.96m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 70.96m2

Dębniki, ul. gen. A. J. Madalińskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 70.96 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

6 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.96m2
gen. A. J. Madalińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 2 pokoje· piętro: 3 z 10 · 43.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

56 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.74m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 33.74m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 33.74 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.74m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 59.00m2

Stare Miasto, ul. Bosacka 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 59.00m2
Bosacka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzVmLzAxYjc1ZjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 56.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 56.00m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzZlLzAxYjg2ZWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.20m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 46.20m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Kluczborska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 46.20 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.20m2
Kluczborska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Stare Miasto, ul. Garncarska 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Garncarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

84 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 180.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 180.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 180.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

12 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 180.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Podgórze, ul. Lwowska 1 pokoje· piętro: 1 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Lwowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy