zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, - Strona 5

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. W. Syrokomli 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 23.10m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 23.10m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. Widok 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 23.10 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

95 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.10m2
Widok
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 27.00m2

Zwierzyniec, ul. B. Komorowskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.00m2
B. Komorowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Bieńczyce, ul. Przy Arce 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Przy Arce
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.59m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 76.59m2

Podgórze/Zabłocie, ul. S. Klimeckiego 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 76.59 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.59m2
S. Klimeckiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Bieńczyce, ul. Wysokie 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Wysokie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.40m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 47.40m2

Prądnik Czerwony, ul. mjr. R. Nuszkiewicza 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.40 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

49 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.40m2
mjr. R. Nuszkiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 2 pokoje· piętro: 3 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.63m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.63m2

Dębniki/Osiedle Europejskie, ul. K. Bunscha 2 pokoje· piętro: 3 z 1 · 40.63 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.63m2
K. Bunscha
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Grzegórzki, ul. Botaniczna 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Botaniczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 33.00m2

Podgórze/Przewóz, ul. Krzywda 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 33.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 550 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.00m2
Krzywda
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 85.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 85.00m2

Krowodrza, al. Kijowska 3 pokoje· piętro: 7 z 7 · 85.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

5 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 85.00m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.40m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.40m2

3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 45.40 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 48.00m2

Mistrzejowice, ul. Oświecenia 2 pokoje· piętro: 7 z 9 · 48.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 350 złdo schowka

Dodaj do schowka

49 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.00m2
Oświecenia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Obozowa 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Obozowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Spółdzielców 2 pokoje· piętro: 3 z 10 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
Spółdzielców
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 27.00m2

Prądnik Biały 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 27.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 27.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzExXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Morelowa 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 54.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Morelowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 54.00m2

brak oceny

2 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Morelowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 30.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.00m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.50m2

Prądnik Czerwony/Ugorek, ul. Młyńska-Boczna 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.50m2
Młyńska-Boczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. W. Lipińskiego 2 pokoje· piętro: 7 z 10 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
W. Lipińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Prądnik Biały/Azory, ul. P. Stachiewicza 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 499 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
P. Stachiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 65.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Szeroka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.00m2
Szeroka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy