zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 47.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.80m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 3 pokoje· piętro: 13 z 16 · 47.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.80m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 26.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 26.57m2

Śródmieście 1 pokoje· piętro: 3 z 5 · 26.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

355 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 26.57m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNlLzAxYjczZTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.44m2

Śródmieście, ul. Księcia Witolda 0 pokoje· piętro: 4 z 5 · 33.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.44m2
Księcia Witolda
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 43.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 256 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 43.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.39m2

Śródmieście, ul. Mieszczańska 0 pokoje· piętro: 5 z 6 · 53.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.39m2
Mieszczańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Śródmieście/Biskupin, ul. K. Olszewskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 48.00m2
K. Olszewskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 23.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 23.49m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 23.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 23.49m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.20m2

Śródmieście/Dąbie 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 59.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 412 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 59.20m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllODEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 3 pokoje· piętro: 14 z 16 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

719 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 48.00m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 79.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.00m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 79.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 79.00m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 72.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 72.69m2

Śródmieście/Sępolno, ul. K. Libelta 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 72.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 72.69m2
K. Libelta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzU5LzAxYjY1OWFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E0LzAxYjhhNDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 100.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 100.30m2

Śródmieście, ul. S. Jaracza 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 100.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 454 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 100.30m2
S. Jaracza
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.50m2

Śródmieście, ul. S. Dubois 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.50m2
S. Dubois
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg2LzAxYjk4NjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 60.00m2

Śródmieście/Biskupin, ul. K. Olszewskiego 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 60.00m2
K. Olszewskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNkLzAxYjkzZDZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 168.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 168.00m2

Śródmieście 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 168.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

6 720 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 168.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.61m2

Śródmieście, ul. Kępa Mieszczańska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 52.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

931 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 52.61m2
Kępa Mieszczańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YxLzAxYjhmMTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.82m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 46.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

619 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 46.82m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNiLzAxYjczYjMwXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.25m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 38.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 046 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 38.25m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNlLzAxYjczZTA4XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.50m2

Śródmieście, ul. św. Macieja 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 720 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 62.50m2
św. Macieja
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQ2LzAxYjg0Njg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.00m2

Śródmieście/Biskupin 3 pokoje· piętro: 1 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 52.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI1LzAxYjgyNTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.98m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 38.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 057 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 38.98m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNlLzAxYjczZTA5XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 100.00m2

Śródmieście, ul. N. Barlickiego 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 100.00m2
N. Barlickiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2Y4LzAxYWVmOGE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy