zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 6

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 41.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.31m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 41.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 951 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.31m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.96m2

Fabryczna/Maślice 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

590 392 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.96m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.30m2

Fabryczna/Maślice 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 47.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

495 352 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Śródmieście, ul. ks. K. Damrota 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.00m2
ks. K. Damrota
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.30m2

Krzyki/Partynice, ul. Braterska 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 40.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

622 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 434 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.30m2
Braterska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.81m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 62.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

635 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.81m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.00m2

Fabryczna/Maślice, ul. Królewiecka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.00m2
Królewiecka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.60m2

Fabryczna/Gądów Mały, ul. C. Tańskiego 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 71.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

799 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 166 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.60m2
C. Tańskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.00m2

Śródmieście, ul. Ł. Górnickiego 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.00m2
Ł. Górnickiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Psie Pole, ul. Stoczniowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.00m2
Stoczniowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.00m2

1 pokoje· piętro: 2 z 5 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 33.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzBmLzAxYjQwZmM3XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.19m2

Fabryczna/Marszowice 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 71.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

866 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 172 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 71.19m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 92.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 92.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 92.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 576 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 92.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

699 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 581 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUzLzAxYjg1MzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 60.00m2

Fabryczna/Oporów, ul. Wiejska 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 60.00m2
Wiejska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 93.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 93.00m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 4 · 93.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 93.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Q0LzAxYjlkNDFhXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 84.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 84.26m2

Stare Miasto, ul. Gnieźnieńska 4 pokoje· piętro: 1 z 9 · 84.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 856 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 84.26m2
Gnieźnieńska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.89m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 63.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 506 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.89m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.86m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 484 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.86m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.94m2

Krzyki, ul. gen. I. Prądzyńskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 40.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.94m2
gen. I. Prądzyńskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.17m2

Krzyki/Partynice, ul. Braterska 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 37.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

552 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.17m2
Braterska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.95m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 34.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

534 386 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.95m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Psie Pole/Zakrzów 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy