zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 25

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 3 pokoje· piętro: 14 z 16 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

719 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 48.00m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 84.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 84.30m2

Psie Pole/Zakrzów 6 pokoi· piętro: 2 z 4 · 84.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

882 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 463 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 84.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzdiLzAxYjY3YmM0XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Krzyki/Południe 3 pokoje· piętro: 5 z 10 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

779 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2Y2LzAxYjNmNjAyXzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 102.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 102.00m2

Psie Pole/Karłowice 5 pokoi· piętro: 3 z 3 · 102.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 102.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2UwLzAxYWVlMDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.00m2

Fabryczna/Grabiszyn 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 49.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk5LzAxYjI5OWM5XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 83.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 83.00m2

Fabryczna/Leśnica 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 83.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 795 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 83.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2I2LzAxYjJiNmJiXzIxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.50m2

Stare Miasto, ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 58.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 58.50m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2IzLzAxYjNiM2M1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 79.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.00m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 79.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 79.00m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 28.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 28.50m2

Stare Miasto, ul. Rynek 1 pokoje· piętro: 1 z 7 · 28.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 789 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 28.50m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlM2JhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.50m2

Stare Miasto, ul. Rynek 1 pokoje· piętro: 1 z 7 · 25.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 647 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 25.50m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzkxLzAxYWU5MWJlXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 82.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 82.00m2

Fabryczna/Grabiszyn 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 82.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 82.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzljLzAxYjA5YzM5XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 73.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 73.62m2

3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 73.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 585 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 534 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 73.62m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzIxLzAxYjcyMTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 72.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 72.69m2

Śródmieście/Sępolno, ul. K. Libelta 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 72.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 72.69m2
K. Libelta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzU5LzAxYjY1OWFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E0LzAxYjhhNDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 100.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 100.30m2

Śródmieście, ul. S. Jaracza 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 100.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 454 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 100.30m2
S. Jaracza
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 73.00m2

Stare Miasto, ul. gen. W. Sikorskiego 0 pokoje· piętro: 10 z 23 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

2 140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 73.00m2
gen. W. Sikorskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.50m2

Śródmieście, ul. S. Dubois 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.50m2
S. Dubois
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg2LzAxYjk4NjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 60.00m2

Śródmieście/Biskupin, ul. K. Olszewskiego 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 60.00m2
K. Olszewskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNkLzAxYjkzZDZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.91m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 61.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

742 920 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 61.91m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzNhLzAxYjYzYTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 118.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 118.00m2

Krzyki, ul. Rybnicka 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 118.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 118.00m2
Rybnicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzMwLzAxYjczMGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 168.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 168.00m2

Śródmieście 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 168.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

6 720 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 168.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.90m2

Psie Pole/Różanka 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 36.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 943 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 36.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRiLzAxYjk0YjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.14m2

Krzyki/Partynice 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 38.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

587 356 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 38.14m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 109.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 109.07m2

Krzyki/Partynice 4 pokoje· piętro: 6 z 6 · 109.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 374 282 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 109.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy