zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 17

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Śródmieście, ul. Szczytnicka 0 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.00m2
Szczytnicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 75.00m2

Śródmieście, ul. I. Daszyńskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 75.00m2
I. Daszyńskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.24m2

Krzyki/Huby 3 pokoje· piętro: 1 z 11 · 55.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

558 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.24m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.59m2

Śródmieście, ul. Kluczborska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.59m2
Kluczborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Krzyki/Ołtaszyn 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

989 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I2LzAxYjhiNmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.00m2

3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 457 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 46.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RmLzAxYjhkZmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.70m2

Fabryczna/Oporów 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 51.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 087 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 51.70m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NlLzAxYjljZWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 75.00m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 75.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMmE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.70m2

Stare Miasto, ul. Krawiecka 2 pokoje· piętro: 4 z 1 · 56.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

854 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 078 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 56.70m2
Krawiecka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYyLzAxYjk2MmE2XzNhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 79.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.34m2

4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 79.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

849 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 713 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 79.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.74m2

1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 33.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 33.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEyLzAxYmExMjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 60.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 60.34m2

2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 60.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 60.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllMzg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.43m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.43m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.72m2

Psie Pole, ul. Bolesława Krzywoustego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 63.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 044 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.72m2
Bolesława Krzywoustego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.30m2

2 pokoje· piętro: 7 z 8 · 45.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.38m2

3 pokoje· piętro: parter z 5 · 46.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 46.38m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2IwLzAxYjdiMDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.29m2

Krzyki/Huby 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 41.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.29m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.00m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.80m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 3 pokoje· piętro: 13 z 16 · 47.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.80m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.40m2

Psie Pole/Strachocin 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 44.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.40m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 44.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 60.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 60.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIzLzAxYjUyMzI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 85.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 85.12m2

Fabryczna/Żerniki 4 pokoje· piętro: 7 z 7 · 85.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 347 938 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 85.12m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 67.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 67.78m2

Stare Miasto, ul. Rynek 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 423 380 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 67.78m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy