zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 15

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 67.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 67.40m2

Śródmieście, ul. S. Jaracza 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 67.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 67.40m2
S. Jaracza
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWEzXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.00m2

1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

455 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0Njc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.85m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 55.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

849 599 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 212 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.85m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.49m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter z 9 · 32.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 436 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 32.49m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 91.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 91.91m2

Psie Pole 5 pokoi· piętro: 7 z 10 · 91.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 574 556 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 91.91m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.90m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

803 980 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.30m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 47.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

495 352 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 74.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

879 860 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.56m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 25.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

578 446 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 631 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.56m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.51m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 59.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

821 238 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.51m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.71m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 6 z 6 · 25.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

498 695 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.71m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.45m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

688 025 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.45m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.11m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 31.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

587 979 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.11m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.46m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 8 · 52.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

782 308 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 35.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 35.63m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 4 z 8 · 35.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

559 164 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.63m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 101.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 101.13m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 2 z 9 · 101.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 811 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 101.13m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 97.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 97.54m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 97.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 187 918 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 97.54m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.50m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 892 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 88.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 88.90m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: parter z 1 · 88.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 248 487 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 044 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 88.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.90m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 29.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

670 891 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.42m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

639 524 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.42m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.35m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 42.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

535 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 42.35m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.20m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 5 z 10 · 38.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

584 548 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.20m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.01m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: parter z 8 · 41.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

594 022 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.01m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy