zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 13

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 702 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.00m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.60m2

Krzyki/Partynice 2 pokoje· piętro: 7 z 8 · 50.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 221 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 70.00m2

Psie Pole/Karłowice 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 70.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.94m2

Krzyki, ul. S. Małachowskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 61.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 671 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 61.94m2
S. Małachowskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllMzc5XzM4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.00m2

Krzyki, ul. Przestrzenna 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

689 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.00m2
Przestrzenna
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Fabryczna, ul. Białowieska 2 pokoje· piętro: 7 z 8 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.00m2
Białowieska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.47m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 40.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

644 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.47m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.07m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 27.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

552 966 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 427 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.02m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 42.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

712 491 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 42.02m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.33m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 5 z 16 · 29.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

500 487 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 064 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.33m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.47m2

brak oceny

644 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.47m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 35.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 35.66m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 35.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

495 674 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.66m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 102.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 102.24m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 102.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 328 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 102.24m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 108.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 108.70m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 108.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 099 466 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 108.70m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.74m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 69.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

823 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 807 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.83m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 58.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

688 311 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.83m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.91m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 42.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

969 971 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 605 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 42.91m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.34m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

998 856 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.72m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 48.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

594 384 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.72m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 29.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

637 897 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.05m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 30.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

595 638 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 822 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.05m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.07m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 2 z 16 · 37.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

596 640 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 095 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.06m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

644 151 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.06m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.40m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 49.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

827 779 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 49.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy