zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 12

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 74.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.87m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 74.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

614 152 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.87m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 43.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 43.67m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 43.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 052 447 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 43.67m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.88m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 37.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

587 140 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.88m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.00m2

Krzyki/Wojszyce, ul. gen. S. Grota-Roweckiego 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 590 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 61.00m2
gen. S. Grota-Roweckiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Krzyki/Jagodno 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 72.00m2

Stare Miasto, ul. gen. W. Sikorskiego 0 pokoje· piętro: 7 z 23 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

2 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 72.00m2
gen. W. Sikorskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI2LzAxYjgyNjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek 1 pokoje· piętro: 4 z 7 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 34.00m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 68.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 68.81m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 68.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 057 142 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 363 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 68.81m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 76.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 76.07m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 76.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

798 735 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 76.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.25m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter z 9 · 32.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 32.25m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 57.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.30m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 57.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

790 740 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.78m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 61.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

796 692 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 896 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 61.78m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 57.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.30m2

Fabryczna/Popowice, ul. Popowicka 3 pokoje· piętro: 6 · 57.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.30m2
Popowicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.51m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 59.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

809 336 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.51m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.11m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 33.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

471 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 239 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.11m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 78.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 78.60m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 78.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 258 415 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 78.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.27m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 38.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

535 780 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.27m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.17m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 34.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

826 914 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.17m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.02m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 53.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

909 823 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.02m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.13m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 12 · 44.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.13m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.08m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 12 · 30.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

570 201 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.08m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 77.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 77.74m2

Fabryczna/Nowy Dwór 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 77.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

919 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 77.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.00m2

Psie Pole/Zakrzów 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 56.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

824 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 259 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy