zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 10

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 51.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.48m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 51.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

824 071 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 008 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.48m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Ułańska 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 645 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.00m2
Ułańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 90.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Ułańska 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 90.00m2
Ułańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.47m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 31.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

594 783 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.47m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.73m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 38.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

606 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.73m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.53m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

645 711 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.53m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.61m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 25.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

538 770 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 037 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.61m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.64m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 45.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.64m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 70.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 70.21m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 70.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

780 163 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 70.21m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Wittek 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 645 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.00m2
Wittek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.10m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 30.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

511 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.10m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.68m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 49.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

794 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 49.68m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 72.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 72.26m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 72.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 770 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 72.26m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 39.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 39.12m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 39.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

526 410 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 456 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 39.12m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.27m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 41.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

507 184 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 289 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.27m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 26.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 26.28m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 26.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

496 692 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 26.28m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.71m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 25.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

462 098 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 973 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.71m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.47m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 33.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

779 851 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.47m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.52m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 33.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

459 224 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.52m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 130.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 130.68m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 130.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 130.68m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.15m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 47.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 065 590 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.15m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.15m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

738 461 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.15m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.12m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 29.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

495 040 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.12m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YmI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy