zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 5

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 25.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.35m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 25.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

435 767 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.35m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.05m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 71.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

780 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.05m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.80m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 40.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

609 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 93.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 93.62m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 4 pokoje· piętro: 9 z 9 · 93.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 684 224 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 93.62m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.63m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 51.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

609 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 805 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.63m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.16m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 1 pokoje· piętro: 2 z 9 · 27.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

458 732 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.16m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.97m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 3 pokoje· piętro: 1 z 9 · 50.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

728 361 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.97m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.10m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

473 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 102 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.10m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 80.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 80.56m2

Psie Pole/Sołtysowice 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 80.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 80.56m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.05m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 59.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 515 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.05m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.09m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 66.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 66.09m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.59m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 46.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.59m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.50m2

Psie Pole/Zakrzów, ul. Odolanowska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 69.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.50m2
Odolanowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.74m2

Psie Pole/Kleczków, ul. W. Reymonta 1 pokoje· piętro: 3 z 10 · 32.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

586 636 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 32.74m2
W. Reymonta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 79.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.46m2

Psie Pole/Sołtysowice 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 79.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 79.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.72m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 40.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.72m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.60m2

Psie Pole, ul. Giżycka 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 49.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 298 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 49.60m2
Giżycka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.34m2

Psie Pole/Zakrzów, ul. Odolanowska 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 69.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.34m2
Odolanowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.82m2

Krzyki/Huby, ul. Łódzka 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.82m2
Łódzka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 72.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 72.40m2

Psie Pole/Sołtysowice 4 pokoje· piętro: 4 z 5 · 72.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

878 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 72.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 120.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 120.23m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. gen. T. Kutrzeby 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 120.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 605 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 120.23m2
gen. T. Kutrzeby
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 76.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 76.79m2

Psie Pole/Sołtysowice 4 pokoje· piętro: parter z 5 · 76.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

843 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 76.79m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.56m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 64.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.56m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 39.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 39.01m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 39.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

502 839 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 39.01m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy