zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 34.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.48m2

1 pokoje· piętro: 4 z 6 · 34.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

669 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.48m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.33m2

Krzyki/Tarnogaj 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 40.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.33m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.00m2

Stare Miasto/Szczepin 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 42.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.50m2

Stare Miasto/Szczepin 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 32.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 32.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.00m2

2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

734 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 52.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.00m2

2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 632 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTE5XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Krzyki/Klecina 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 81.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 81.15m2

Psie Pole/Karłowice 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 81.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 81.15m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 708 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.59m2

Psie Pole/Swojczyce 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 29.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 554 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.59m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.67m2

1 pokoje· piętro: parter z 6 · 27.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 709 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.67m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

599 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Fabryczna/Grabiszyn 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmNhXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 15.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 15.00m2

1 pokoje· piętro: parter z 4 · 15.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 15.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 92.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 92.00m2

Stare Miasto/Szczepin 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 92.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 92.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 68.00m2

Stare Miasto/Szczepin 3 pokoje· piętro: 10 z 15 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

755 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 68.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 43.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 43.50m2

2 pokoje· piętro: 3 z 9 · 43.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

690 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 878 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 43.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.80m2

Fabryczna/Grabiszyn 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 50.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 68.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 68.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 28.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 28.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzliLzAxYjU5YmNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Krzyki/Południe 3 pokoje· piętro: 3 z 10 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

676 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2Q3LzAxYjZkNzQ4XzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 75.00m2

Krzyki/Huby 4 pokoje· piętro: 1 z 6 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 75.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I2LzAxYjdiNmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.10m2

Psie Pole/Poświętne 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 66.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

815 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 66.10m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I5LzAxYjdiOWY3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy