zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.00m2

Psie Pole, ul. Stoczniowa 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.00m2
Stoczniowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 100.00m2

Krzyki/Huby 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 100.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 24.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 24.50m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 24.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 24.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTY3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Fabryczna/Muchobór Wielki 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

857 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.72m2

Fabryczna, ul. Lubuska 1 pokoje· piętro: 10 · 25.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

365 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.72m2
Lubuska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.43m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.43m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.11m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 58.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

709 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.11m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.69m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

471 437 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 590 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.69m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.20m2

2 pokoje· piętro: 6 · 51.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

369 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.20m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.96m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 41.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

672 221 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.96m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.43m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 38.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

614 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.43m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 87.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 87.61m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 3 z 9 · 87.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 686 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 87.61m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.66m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 2 z 5 · 27.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

565 302 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.66m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 74.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

879 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 725 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.43m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 59.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

716 673 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 059 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.43m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.35m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 40.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

635 001 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 737 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.35m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.15m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 44.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

721 626 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.15m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 96.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 96.60m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 96.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 177 098 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 96.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.80m2

Krzyki/Tarnogaj, ul. ks. Cz. Klimasa 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 58.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 099 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.80m2
ks. Cz. Klimasa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Krzyki/Księże Małe, ul. Głubczycka 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2
Głubczycka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.00m2

Psie Pole/Kleczków 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.00m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

405 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.00m2

Krzyki/Huby 5 pokoi· piętro: 3 z 10 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 304 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 56.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.70m2

Stare Miasto, ul. Rynek 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 46.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 897 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.70m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Wrocław
Zakup mieszkania z rynku pierwotnego czy wtórnego w sercu województwa dolnośląskiego, ciągle rozbudowującym się Wrocławiu, jest doskonałym pomysłem inwestycyjnym. Prężnie rozwijający się rynek pierwotny gwarantuje powstawanie nowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnej lokalizacji. Nowelizacja ustawy dotyczącej programu MDM pozwala na znalezienie własnego M w atrakcyjnej lokalizacji, tak na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

W Wrocławiu dostępnych jest 647 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.00 m2 do 177.40 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Wrocławiu wynoszą od 231000 zł do 11250000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Wrocławiu od 3795 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 87822 za m2.

Deweloperzy