zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Świdnica, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Świdnicki > Świdnica

Sortuj:
Mieszkanie Świdnica 54.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 54.39m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 54.39m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMTU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 45.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 45.20m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 45.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 761 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 45.20m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 60.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

5

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
5
Mieszkanie Świdnica 60.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQ3LzAxYjc0NzdhXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 44.50m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 44.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 57.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 57.90m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 57.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 254 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 57.90m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q1LzAxYjhkNTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 122.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 122.50m2

4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 122.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 829 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 122.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0ODM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 42.00m2

os. Młodych 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 42.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjg5XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 72.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 861 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 72.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzODE5XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 60.00m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 60.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNiLzAxYjkzYjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 72.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 569 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 72.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlM2RmXzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 165.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 165.00m2

5 pokoi· piętro: 3 z 4 · 165.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 630 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 165.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIxLzAxYjUyMTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 81.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 81.53m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 81.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 81.53m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 59.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 59.08m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 59.08m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 72.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 72.65m2

os. Zarzecze 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 72.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

559 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 72.65m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1MzBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 77.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 77.20m2

os. Zawiszów 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 77.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 715 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 77.20m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1MzBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 50.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 50.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzODFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 34.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 34.90m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 34.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 309 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 34.90m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q5LzAxYjdkOWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 63.00m2

ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 651 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 63.00m2
Rynek
Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzI0LzAxYjMyNGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 99.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 99.00m2

4 pokoje· piętro: parter z 4 · 99.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 99.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzViLzAxYWU1YjUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 65.00m2

ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 65.00m2
Rynek
Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzczLzAxYjc3MzIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 67.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 67.40m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 67.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 67.40m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzAxLzAxYjgwMTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 49.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 49.60m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 49.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 49.60m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzcyLzAxYjg3MmJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 45.00m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 978 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 45.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 64.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 64.78m2

os. Zawiszów 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 64.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 166 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 64.78m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUzLzAxYjg1M2EyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy