zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Świdnica, os. Zarzecze - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Świdnicki > Świdnica

Sortuj:
Mieszkanie Świdnica 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 72.00m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 72.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 38.00m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 38.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 45.00m2

os. Zarzecze 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 45.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 33.00m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 576 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 33.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 36.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 36.50m2

os. Zarzecze 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 36.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 274 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 36.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2ZlLzAxYjdmZTU1XzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 57.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 57.90m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 57.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 254 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 57.90m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q1LzAxYjhkNTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 72.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 72.65m2

os. Zarzecze 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 72.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

559 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 72.65m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUzLzAxYjk1MzBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 45.00m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 978 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 45.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Świdnica.
W Świdnicy dostępnych jest 68 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.00 m2 do 193.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Świdnicy wynoszą od 88360 zł do 929000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Świdnicy od 1712 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 14133 za m2.

Deweloperzy