zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Świdnica, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Świdnicki > Świdnica

Sortuj:
Mieszkanie Świdnica 34.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 34.70m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 34.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 34.70m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 107.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 107.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 107.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 107.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzg2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 41.00m2

os. Młodych 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

292 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 41.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 44.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 44.70m2

ul. K. Pułaskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 44.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 44.70m2
K. Pułaskiego
Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 44.50m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

5

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 663 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
5
Mieszkanie Świdnica 44.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 34.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 34.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzU4XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 63.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 63.33m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 63.33m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 48.50m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 48.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 72.00m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 72.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 64.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 781 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 64.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2MxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 77.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 77.00m2

4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 77.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 77.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhM2QwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 100.00m2

ul. Rynek 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 100.00m2
Rynek
Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZTY5XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 29.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 29.74m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 29.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

208 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 29.74m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 53.00m2

os. Młodych 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 53.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhmLzAxYjk4ZjdmXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 45.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

439 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 45.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 45.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 978 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 45.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 38.00m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 38.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 45.00m2

os. Zarzecze 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 45.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 33.00m2

os. Zarzecze 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 576 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 33.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 44.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 44.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzM4LzAxYjgzOGRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 15.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 15.00m2

1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 15.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 15.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 36.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 36.50m2

os. Zarzecze 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 36.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 274 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 36.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2ZlLzAxYjdmZTU1XzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 98.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

489 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 98.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRmLzAxYjk0ZjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 69.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 69.40m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 69.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 043 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 69.40m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Świdnica.
W Świdnicy dostępnych jest 68 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 15.00 m2 do 193.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Świdnicy wynoszą od 88360 zł do 929000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Świdnicy od 1712 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 14133 za m2.

Deweloperzy