zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 19

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 93.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 93.50m2

Mokotów 4 pokoje· piętro: 5 z 8 · 93.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 93.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 61.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 61.27m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 61.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 61.27m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY3LzAxYjk2NzE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 65.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 65.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzkzLzAxYjg5MzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 18.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 18.06m2

Grunwald/Łazarz, ul. Ułańska 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 18.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 663 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 18.06m2
Ułańska
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 32.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 32.48m2

Jeżyce/Ogrody, ul. J. Meissnera 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 32.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 701 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 32.48m2
J. Meissnera
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 37.00m2

Grunwald/Górczyn, ul. A. Andrzejewskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 37.00m2
A. Andrzejewskiego
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 65.00m2

ul. M. Kopernika 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Skawina 65.00m2
M. Kopernika
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 27.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 27.10m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Na Stoku 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 27.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

363 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 27.10m2
Na Stoku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.30m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. M. Dębskiego 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 43.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.30m2
M. Dębskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 19.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 19.32m2

Krowodrza/Łobzów, ul. J. Lea 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 19.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 704 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 19.32m2
J. Lea
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 58.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 58.39m2

Grzegórzki, ul. Masarska 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 58.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 58.39m2
Masarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.52m2

Zwierzyniec, al. Z. Krasińskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.52m2
Z. Krasińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.73m2

Swoszowice, ul. M. Dębskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 49.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 573 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.73m2
M. Dębskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.79m2

Prądnik Biały/Azory, ul. Conrada 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 47.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.79m2
Conrada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dobczyce 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dobczyce 63.00m2

ul. Piastowskie 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dobczyce

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Dobczyce 63.00m2
Piastowskie
Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.50m2

Mistrzejowice, ul. Tysiąclecia 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 008 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.50m2
Tysiąclecia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.50m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Kalwaryjska 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 25.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 549 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.50m2
Kalwaryjska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 50.00m2

ul. Bolesława Chrobrego 3 pokoje· piętro: 2 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 50.00m2
Bolesława Chrobrego
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Grzegórzki, ul. Blich 2 pokoje· piętro: 2 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Blich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 28.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 28.30m2

ul. Spokojna 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 28.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 770 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 28.30m2
Spokojna
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kwidzyn 116.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kwidzyn 116.70m2

5 pokoi· piętro: 2 · 116.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kwidzyn

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 428 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kwidzyn 116.70m2

Kwidzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pawłowice Namysłowskie 82.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pawłowice Namysłowskie 82.57m2

3 pokoje· piętro: parter · 82.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pawłowice Namysłowskie

brak oceny

111 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Pawłowice Namysłowskie 82.57m2

Pawłowice Namysłowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wróblin 35.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wróblin 35.32m2

1 pokoje· piętro: 1 · 35.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wróblin

brak oceny

34 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Wróblin 35.32m2

Wróblin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 84.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

brak oceny

638 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Dąbrowa Górnicza 84.00m2

Dąbrowa Górnicza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy