zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 5

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Legnica 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 67.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 701 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 67.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 39.00m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 462 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 39.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.00m2

Fabryczna/Maślice, ul. Królewiecka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.00m2
Królewiecka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.85m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 55.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

849 599 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 212 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.85m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.90m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

803 980 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 91.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 91.91m2

Psie Pole 5 pokoi· piętro: 7 z 10 · 91.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 574 556 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 91.91m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.56m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 25.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

578 446 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 631 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.56m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 74.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

879 860 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.07m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 42.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

525 875 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 42.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 101.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 101.13m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 2 z 9 · 101.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 811 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 101.13m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.12m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 37.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

473 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.12m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

554 044 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.41m2

brak oceny

554 044 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.79m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 1 z 12 · 34.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

468 099 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.79m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.19m2

Psie Pole/Kleczków, ul. W. Reymonta 3 pokoje· piętro: parter z 9 · 55.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.19m2
W. Reymonta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Krzyki/Gaj, ul. Widna 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 618 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.00m2
Widna
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 71.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 71.50m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 71.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wałbrzych 71.50m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODc3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 71.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 71.06m2

Biały Kamień 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 71.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 71.06m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM1LzAxYjkzNTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.06m2

Psie Pole/Zakrzów, ul. Odolanowska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 61.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 61.06m2
Odolanowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.84m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 53.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

698 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.84m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 53.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 53.04m2

ul. Lipowa 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 53.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

570 931 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 764 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 53.04m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2UwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lubin 40.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubin 40.40m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubin

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 911 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Lubin 40.40m2

Lubin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2M2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy