zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Psie Pole

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 55.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

554 044 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.30m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 47.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

495 352 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Smolec 37.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Smolec 37.47m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 37.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Smolec

brak oceny

450 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 034 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Smolec 37.47m2

Smolec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.51m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 59.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

809 336 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.51m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.71m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 6 z 6 · 25.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

498 695 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.71m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.11m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 31.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

587 979 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.11m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.45m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

688 025 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.45m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 75.00m2

3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 75.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.10m2

Fabryczna/Popowice 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 54.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 939 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.10m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.98m2

Stare Miasto/Szczepin 4 pokoje· piętro: 3 z 5 · 56.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 232 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 56.98m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.66m2

Krzyki/Brochów 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 52.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.66m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.39m2

Śródmieście, ul. Mieszczańska 0 pokoje· piętro: 5 z 6 · 53.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.39m2
Mieszczańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.09m2

1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 32.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

374 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 655 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 32.09m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.74m2

1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 33.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

398 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 33.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEyLzAxYmExMjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.16m2

Krzyki/Gaj 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 55.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

689 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.16m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szklarska Poręba 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szklarska Poręba 62.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szklarska Poręba

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 774 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Szklarska Poręba 62.00m2

Szklarska Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2M2LzAxYjNjNmJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kowary 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kowary 52.00m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kowary

9.99

249 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kowary 52.00m2

Kowary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzAyLzAxYjYwMjg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Piechowice 74.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Piechowice 74.76m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 74.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Piechowice

9.99

349 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 682 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Piechowice 74.76m2

Piechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2VlLzAxYjZlZWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jelenia Góra 76.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jelenia Góra 76.00m2

Sobieszów 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 76.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jelenia Góra

9.99

258 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 408 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Jelenia Góra 76.00m2

Jelenia Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzA1LzAxYjcwNTRmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jelenia Góra 52.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jelenia Góra 52.30m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 52.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jelenia Góra

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Jelenia Góra 52.30m2

Jelenia Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzE5LzAxYjcxOTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 38.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 38.10m2

Piaskowa Góra 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wałbrzych 38.10m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 45.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 45.80m2

Nowe Miasto 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 45.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 035 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 45.80m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 53.00m2

Sobięcin 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 755 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wałbrzych 53.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 79.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 79.40m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 79.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 79.40m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy