zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Wielkopolskie, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Wielkopolskie > Nowe Miasto

Sortuj:
Działka Młodasko 3 743.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodasko 3 743.00m2

rolna · 3 743.00 m2 Działka na sprzedaż Młodasko

9.99

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Młodasko 3 743.00m2

Młodasko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Młodasko 3 912.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodasko 3 912.00m2

rolna · 3 912.00 m2 Działka na sprzedaż Młodasko

9.99

57 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Młodasko 3 912.00m2

Młodasko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzeźno 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzeźno 2 000.00m2

ul. Leśna budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Brzeźno

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Brzeźno 2 000.00m2
Leśna
Brzeźno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYwLzAxYjk2MDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kępa 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kępa 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kępa

9.99

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kępa 2 000.00m2

Kępa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNkLzAxYjkzZGUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzoza 2 962.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzoza 2 962.00m2

budowlana · 2 962.00 m2 Działka na sprzedaż Brzoza

9.99

409 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Brzoza 2 962.00m2

Brzoza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc4LzAxYjk3OGYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chlebowo 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chlebowo 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Chlebowo

9.99

60 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Chlebowo 1 600.00m2

Chlebowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNlLzAxYjgzZWQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gołanice 661.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gołanice 661.00m2

budowlana · 661.00 m2 Działka na sprzedaż Gołanice

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Gołanice 661.00m2

Gołanice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NlLzAxYjljZWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kalisz 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kalisz 1 100.00m2

Chmielnik budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Kalisz

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kalisz 1 100.00m2

Kalisz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzBmLzAxYjQwZmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szałe 1 377.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szałe 1 377.00m2

budowlana · 1 377.00 m2 Działka na sprzedaż Szałe

9.99

827 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

601 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Szałe 1 377.00m2

Szałe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2YzLzAxYjdmM2NjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuszczewo 2 501.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuszczewo 2 501.00m2

budowlana · 2 501.00 m2 Działka na sprzedaż Łuszczewo

9.99

462 685 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łuszczewo 2 501.00m2

Łuszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gołanice 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gołanice 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Gołanice

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Gołanice 1 000.00m2

Gołanice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzZmLzAxYjQ2Zjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zgliniec 2 124.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zgliniec 2 124.00m2

budowlana · 2 124.00 m2 Działka na sprzedaż Zgliniec

9.99

138 060 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Zgliniec 2 124.00m2

Zgliniec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y1LzAxYjRmNTRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bieślin 485.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bieślin 485.00m2

rekreacyjna · 485.00 m2 Działka na sprzedaż Bieślin

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bieślin 485.00m2

Bieślin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg1LzAxYjc4NWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wierzyce 1 156.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wierzyce 1 156.00m2

budowlana · 1 156.00 m2 Działka na sprzedaż Wierzyce

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

207 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Wierzyce 1 156.00m2

Wierzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4OGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Młodzikówko 822.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodzikówko 822.00m2

budowlana · 822.00 m2 Działka na sprzedaż Młodzikówko

9.99

82 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Młodzikówko 822.00m2

Młodzikówko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzU0LzAxYjc1NGZiXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stęszew 5 781.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stęszew 5 781.00m2

budowlana · 5 781.00 m2 Działka na sprzedaż Stęszew

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Stęszew 5 781.00m2

Stęszew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzZmLzAxYjc2ZjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głuchowo 795.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głuchowo 795.00m2

budowlana · 795.00 m2 Działka na sprzedaż Głuchowo

9.99

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

249 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Głuchowo 795.00m2

Głuchowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M5LzAxYjdjOWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszczykowo 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszczykowo 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Puszczykowo

9.99

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Puszczykowo 1 000.00m2

Puszczykowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0N2RlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Poznań 849.00m2, działka na sprzedaż

Działka Poznań 849.00m2

Jeżyce/Sołacz budowlana · 849.00 m2 Działka na sprzedaż Poznań

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 945 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Poznań 849.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzMzLzAxYjgzMzEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Potasze 2 994.00m2, działka na sprzedaż

Działka Potasze 2 994.00m2

budowlana · 2 994.00 m2 Działka na sprzedaż Potasze

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Potasze 2 994.00m2

Potasze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE0LzAxYjgxNGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jędrzejewo 22 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jędrzejewo 22 800.00m2

budowlana · 22 800.00 m2 Działka na sprzedaż Jędrzejewo

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Jędrzejewo 22 800.00m2

Jędrzejewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FlLzAxYjhhZTE4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jędrzejewo 30 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jędrzejewo 30 000.00m2

rolna · 30 000.00 m2 Działka na sprzedaż Jędrzejewo

9.99

165 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jędrzejewo 30 000.00m2

Jędrzejewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FlLzAxYjhhZTE5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karczewko 1 826.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karczewko 1 826.00m2

budowlana · 1 826.00 m2 Działka na sprzedaż Karczewko

9.99

160 688 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Karczewko 1 826.00m2

Karczewko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FiLzAxYjdhYjdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Napachanie 9 521.00m2, działka na sprzedaż

Działka Napachanie 9 521.00m2

budowlana · 9 521.00 m2 Działka na sprzedaż Napachanie

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Napachanie 9 521.00m2

Napachanie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhYzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy