zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Gryficki, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Działka Gryfice 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 000.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 177.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 177.00m2

budowlana · 1 177.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 177.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 9 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 9 000.00m2

ul. Łąkowa budowlana · 9 000.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gryfice 9 000.00m2
Łąkowa
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobierowo 556.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobierowo 556.00m2

ul. Zachodnia rekreacyjna · 556.00 m2 Działka na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

208 160 złdo schowka

Dodaj do schowka

374 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Pobierowo 556.00m2
Zachodnia
Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 3 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 3 100.00m2

inwestycyjna · 3 100.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

47 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 3 100.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 3 000.00m2

rolna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 3 000.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mrzeżyno 1 855.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mrzeżyno 1 855.00m2

budowlana · 1 855.00 m2 Działka na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

1 855 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mrzeżyno 1 855.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Śliwin 1 158.00m2, działka na sprzedaż

Działka Śliwin 1 158.00m2

rolna · 1 158.00 m2 Działka na sprzedaż Śliwin

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Śliwin 1 158.00m2

Śliwin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobierowo 3 005.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobierowo 3 005.00m2

budowlano-rolna · 3 005.00 m2 Działka na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pobierowo 3 005.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobierowo 6 354.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobierowo 6 354.00m2

inwestycyjna · 6 354.00 m2 Działka na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

1 272 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pobierowo 6 354.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobierowo 1 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobierowo 1 070.00m2

budowlano-rolna · 1 070.00 m2 Działka na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pobierowo 1 070.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobierowo 682.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobierowo 682.00m2

budowlana · 682.00 m2 Działka na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

211 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

309 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Pobierowo 682.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 1 055.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 1 055.00m2

ul. Bukowa · 1 055.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

3 165 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
brak oceny
Działka Rewal 1 055.00m2
Bukowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobierowo 999.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobierowo 999.00m2

budowlano-rolna · 999.00 m2 Działka na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pobierowo 999.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 774.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 774.00m2

budowlano-rolna · 774.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

645 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rewal 774.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 14 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 14 000.00m2

· 14 000.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

65 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Gryfice 14 000.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzęsacz 732.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzęsacz 732.00m2

budowlana · 732.00 m2 Działka na sprzedaż Trzęsacz

brak oceny

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

540 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzęsacz 732.00m2

Trzęsacz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cerkwica 3 079.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cerkwica 3 079.00m2

budowlano-rolna · 3 079.00 m2 Działka na sprzedaż Cerkwica

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cerkwica 3 079.00m2

Cerkwica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pogorzelica 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pogorzelica 500.00m2

ul. Morska rekreacyjna · 500.00 m2 Działka na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Pogorzelica 500.00m2
Morska
Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pogorzelica 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pogorzelica 500.00m2

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Pogorzelica 500.00m2
Morska
Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 531.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 531.00m2

budowlana · 1 531.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

115 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 531.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 603.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 603.00m2

budowlana · 1 603.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 603.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 236.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 236.00m2

ul. Długa budowlana · 1 236.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 236.00m2
Długa
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzęsacz 594.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzęsacz 594.00m2

rolna · 594.00 m2 Działka na sprzedaż Trzęsacz

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzęsacz 594.00m2

Trzęsacz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy