zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Gryficki, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Działka Pogorzelica 731.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pogorzelica 731.00m2

budowlana · 731.00 m2 Działka na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

296 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

405 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pogorzelica 731.00m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 1 300.00m2

ul. Klifowa budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Rewal 1 300.00m2
Klifowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 2 300.00m2

rolna · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 2 300.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 3 055.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 3 055.00m2

rolna · 3 055.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 3 055.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 20 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 20 000.00m2

rolna · 20 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rewal 20 000.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 150.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 150.00m2

budowlana · 1 150.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 150.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 3 399.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 3 399.00m2

rolna · 3 399.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

40 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 3 399.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 450.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 450.00m2

rolna · 450.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

91 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

204 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rewal 450.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niechorze 740.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niechorze 740.00m2

rekreacyjna · 740.00 m2 Działka na sprzedaż Niechorze

brak oceny

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Niechorze 740.00m2

Niechorze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niechorze 1 499.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niechorze 1 499.00m2

budowlana · 1 499.00 m2 Działka na sprzedaż Niechorze

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 401 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Niechorze 1 499.00m2

Niechorze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 22 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 22 000.00m2

inwestycyjna · 22 000.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 22 000.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mrzeżyno 2 337.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mrzeżyno 2 337.00m2

budowlana · 2 337.00 m2 Działka na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

513 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Mrzeżyno 2 337.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 863.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 863.00m2

budowlana · 1 863.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 863.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 863.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 863.00m2

budowlana · 863.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

174 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 863.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 000.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 929.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 929.00m2

budowlana · 929.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 929.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 516.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 516.00m2

ul. Morska budowlana · 1 516.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

461 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 516.00m2
Morska
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 800.00m2

ul. Morska budowlana · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 800.00m2
Morska
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pustkowo 649.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pustkowo 649.00m2

budowlana · 649.00 m2 Działka na sprzedaż Pustkowo

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

507 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pustkowo 649.00m2

Pustkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Paprotno 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Paprotno 1 500.00m2

rekreacyjna · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Paprotno

brak oceny

186 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

124 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Paprotno 1 500.00m2

Paprotno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrobotowo 10 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrobotowo 10 000.00m2

inna · 10 000.00 m2 Działka na sprzedaż Skrobotowo

brak oceny

100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skrobotowo 10 000.00m2

Skrobotowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobierowo 8 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobierowo 8 300.00m2

budowlana · 8 300.00 m2 Działka na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

818 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Pobierowo 8 300.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrobotowo 3 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrobotowo 3 500.00m2

rolna · 3 500.00 m2 Działka na sprzedaż Skrobotowo

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skrobotowo 3 500.00m2

Skrobotowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pogorzelica 50 011.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pogorzelica 50 011.00m2

· 50 011.00 m2 Działka na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

515 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Pogorzelica 50 011.00m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy