zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Gryficki, - Strona 5

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Działka Roby 1 240.00m2, działka na sprzedaż

Działka Roby 1 240.00m2

budowlana · 1 240.00 m2 Działka na sprzedaż Roby

brak oceny

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Roby 1 240.00m2

Roby,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cerkwica 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cerkwica 800.00m2

rekreacyjna · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Cerkwica

brak oceny

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

238 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Cerkwica 800.00m2

Cerkwica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 450.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 450.00m2

rolna · 450.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

91 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

204 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rewal 450.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzęsacz 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzęsacz 500.00m2

rolna · 500.00 m2 Działka na sprzedaż Trzęsacz

brak oceny

94 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzęsacz 500.00m2

Trzęsacz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 4 429.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 4 429.00m2

ul. Klifowa budowlana · 4 429.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

2 214 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Rewal 4 429.00m2
Klifowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2ZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brojce 7 883.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brojce 7 883.00m2

budowlano-rolna · 7 883.00 m2 Działka na sprzedaż Brojce

brak oceny

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Brojce 7 883.00m2

Brojce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2ZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niechorze 23 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niechorze 23 800.00m2

rolna · 23 800.00 m2 Działka na sprzedaż Niechorze

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Niechorze 23 800.00m2

Niechorze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2ZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niechorze 1 208.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niechorze 1 208.00m2

· 1 208.00 m2 Działka na sprzedaż Niechorze

brak oceny

616 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

510 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Niechorze 1 208.00m2

Niechorze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2ZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 920.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 920.00m2

budowlana · 920.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 920.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 406.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 406.00m2

ul. Niekładzka inwestycyjna · 406.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

441 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Gryfice 406.00m2
Niekładzka
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 517.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 517.00m2

budowlano-rolna · 1 517.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 517.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 300.00m2

inwestycyjna · 300.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

830 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 300.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2RlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 200.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 20 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 20 000.00m2

ul. Łąkowa inwestycyjna · 20 000.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

8 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 20 000.00m2
Łąkowa
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobierowo 1 907.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobierowo 1 907.00m2

inwestycyjna · 1 907.00 m2 Działka na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

4 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 255 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Pobierowo 1 907.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lędzin 9 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lędzin 9 500.00m2

rolna · 9 500.00 m2 Działka na sprzedaż Lędzin

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lędzin 9 500.00m2

Lędzin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 19 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 19 400.00m2

budowlana · 19 400.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 19 400.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2NmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pogorzelica 2 633.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pogorzelica 2 633.00m2

ul. Morska budowlana · 2 633.00 m2 Działka na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Pogorzelica 2 633.00m2
Morska
Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 294.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 294.00m2

budowlano-rolna · 1 294.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

108 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 294.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2M2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 722.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 722.00m2

budowlano-rolna · 1 722.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

143 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 722.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 633.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 633.00m2

budowlano-rolna · 1 633.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

136 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 633.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 570.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 570.00m2

budowlana · 1 570.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

112 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 570.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2JiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 1 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 1 802.00m2

ul. Kamieńska budowlana · 1 802.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Rewal 1 802.00m2
Kamieńska
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2I5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 12 974.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 12 974.00m2

inwestycyjna · 12 974.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 12 974.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2FiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy