zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Gryficki, - Strona 6

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Działka Gryfice 7 040.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 7 040.00m2

rolna · 7 040.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

363 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 7 040.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2FhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzęsacz 5 460.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzęsacz 5 460.00m2

rolna · 5 460.00 m2 Działka na sprzedaż Trzęsacz

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzęsacz 5 460.00m2

Trzęsacz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2E1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mrzeżyno 13 517.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mrzeżyno 13 517.00m2

budowlana · 13 517.00 m2 Działka na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

2 703 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mrzeżyno 13 517.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2EzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 475.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 475.00m2

budowlana · 475.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

989 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 475.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2EwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mrzeżyno 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mrzeżyno 2 000.00m2

rolna · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mrzeżyno 2 000.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Płoty 27 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Płoty 27 000.00m2

ul. Podgórna rolna · 27 000.00 m2 Działka na sprzedaż Płoty

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Płoty 27 000.00m2
Podgórna
Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Płoty 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Płoty 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Płoty

9.99

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Płoty 900.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzU4LzAxYjA1ODM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy