zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Gryficki, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Działka Trzebiatów 2 026.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 2 026.00m2

budowlana · 2 026.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 2 026.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Płoty 3 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Płoty 3 700.00m2

rolna · 3 700.00 m2 Działka na sprzedaż Płoty

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Płoty 3 700.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 740.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 740.00m2

budowlana · 1 740.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 740.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 326.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 326.00m2

budowlana · 1 326.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 326.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 333.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 333.00m2

budowlana · 1 333.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

90 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 333.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 710.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 710.00m2

budowlana · 1 710.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

91 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 710.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

95 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 100.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 7 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 7 400.00m2

rolna · 7 400.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 7 400.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 4 100.00m2

inwestycyjna · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 4 100.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 924.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 924.00m2

budowlana · 924.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 924.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Gryfice 1 500.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 2 316.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 2 316.00m2

budowlana · 2 316.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

166 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 2 316.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Płoty 475.00m2, działka na sprzedaż

Działka Płoty 475.00m2

budowlano-rolna · 475.00 m2 Działka na sprzedaż Płoty

brak oceny

35 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Płoty 475.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Płoty 592.00m2, działka na sprzedaż

Działka Płoty 592.00m2

budowlana · 592.00 m2 Działka na sprzedaż Płoty

brak oceny

74 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Płoty 592.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Płoty 2 711.00m2, działka na sprzedaż

Działka Płoty 2 711.00m2

budowlano-rolna · 2 711.00 m2 Działka na sprzedaż Płoty

brak oceny

65 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Płoty 2 711.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 3 020.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 3 020.00m2

rolna · 3 020.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

90 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 3 020.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gryfice 3 009.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gryfice 3 009.00m2

budowlano-rolna · 3 009.00 m2 Działka na sprzedaż Gryfice

brak oceny

75 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gryfice 3 009.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 910.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 910.00m2

budowlana · 910.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

83 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 910.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobierowo 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobierowo 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pobierowo 1 000.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 786.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 786.00m2

budowlano-rolna · 786.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rewal 786.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mrzeżyno 1 316.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mrzeżyno 1 316.00m2

budowlana · 1 316.00 m2 Działka na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mrzeżyno 1 316.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewal 724.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewal 724.00m2

ul. Żurawia budowlana · 724.00 m2 Działka na sprzedaż Rewal

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 035 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Rewal 724.00m2
Żurawia
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pogorzelica 1 006.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pogorzelica 1 006.00m2

budowlana · 1 006.00 m2 Działka na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pogorzelica 1 006.00m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pogorzelica 875.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pogorzelica 875.00m2

budowlana · 875.00 m2 Działka na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pogorzelica 875.00m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy