zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 1

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Sady 1 786.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sady 1 786.00m2

· 1 786.00 m2 Działka na sprzedaż Sady

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Sady 1 786.00m2

Sady,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wylezin 926.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wylezin 926.00m2

budowlana · 926.00 m2 Działka na sprzedaż Wylezin

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

92 %
92 %
9.99
Działka Wylezin 926.00m2

Wylezin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRiLzAxYjM0YjEzXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zmyślona Ligocka 78 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zmyślona Ligocka 78 900.00m2

· 78 900.00 m2 Działka na sprzedaż Zmyślona Ligocka

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Zmyślona Ligocka 78 900.00m2

Zmyślona Ligocka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 150.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 150.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Rakuś budowlana · 1 150.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 1 150.00m2
Rakuś
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miłosław 2 387.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miłosław 2 387.00m2

budowlana · 2 387.00 m2 Działka na sprzedaż Miłosław

9.99

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Miłosław 2 387.00m2

Miłosław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM0LzAxYjkzNDViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jugowice 1 037.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jugowice 1 037.00m2

budowlana · 1 037.00 m2 Działka na sprzedaż Jugowice

9.99

93 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jugowice 1 037.00m2

Jugowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jabłów 1 373.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jabłów 1 373.00m2

· 1 373.00 m2 Działka na sprzedaż Jabłów

brak oceny

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Jabłów 1 373.00m2

Jabłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koniusza 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koniusza 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Koniusza

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Koniusza 1 100.00m2

Koniusza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szarbia 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szarbia 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Szarbia

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szarbia 1 100.00m2

Szarbia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gruszów 17 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gruszów 17 300.00m2

budowlana · 17 300.00 m2 Działka na sprzedaż Gruszów

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gruszów 17 300.00m2

Gruszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODU1XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdów 17 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdów 17 300.00m2

budowlana · 17 300.00 m2 Działka na sprzedaż Gdów

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gdów 17 300.00m2

Gdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODU0XzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raciechowice 17 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raciechowice 17 300.00m2

budowlana · 17 300.00 m2 Działka na sprzedaż Raciechowice

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raciechowice 17 300.00m2

Raciechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODUzXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wieliczka 1 359.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wieliczka 1 359.00m2

budowlana · 1 359.00 m2 Działka na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wieliczka 1 359.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mietniów 1 359.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mietniów 1 359.00m2

budowlana · 1 359.00 m2 Działka na sprzedaż Mietniów

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mietniów 1 359.00m2

Mietniów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skomielna Biała 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skomielna Biała 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Skomielna Biała

brak oceny

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skomielna Biała 1 000.00m2

Skomielna Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Golkowice 1 222.00m2, działka na sprzedaż

Działka Golkowice 1 222.00m2

budowlana · 1 222.00 m2 Działka na sprzedaż Golkowice

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Golkowice 1 222.00m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

brak oceny

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kozierów 1 200.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 5 700.00m2

budowlana · 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kozierów 5 700.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słubica B 2 049.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słubica B 2 049.00m2

budowlana · 2 049.00 m2 Działka na sprzedaż Słubica B

brak oceny

365 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

178 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Słubica B 2 049.00m2

Słubica B,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słubica B 1 025.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słubica B 1 025.00m2

budowlana · 1 025.00 m2 Działka na sprzedaż Słubica B

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Słubica B 1 025.00m2

Słubica B,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Adamów-Wieś 4 170.00m2, działka na sprzedaż

Działka Adamów-Wieś 4 170.00m2

budowlana · 4 170.00 m2 Działka na sprzedaż Adamów-Wieś

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Adamów-Wieś 4 170.00m2

Adamów-Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kaleń 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kaleń 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kaleń

brak oceny

222 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kaleń 1 200.00m2

Kaleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 4 506.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 4 506.00m2

rolna · 4 506.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raba Wyżna 4 506.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rabka-Zdrój 900.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy