zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 27

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Siercza 1 010.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siercza 1 010.00m2

budowlana · 1 010.00 m2 Działka na sprzedaż Siercza

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Siercza 1 010.00m2

Siercza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzUyXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pierzchów 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pierzchów 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Pierzchów

9.99

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

117 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pierzchów 1 100.00m2

Pierzchów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzcwXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sąspów 2 940.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sąspów 2 940.00m2

rolna · 2 940.00 m2 Działka na sprzedaż Sąspów

brak oceny

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sąspów 2 940.00m2

Sąspów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łętowe 33 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łętowe 33 500.00m2

· 33 500.00 m2 Działka na sprzedaż Łętowe

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Łętowe 33 500.00m2

Łętowe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siekierczyna 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siekierczyna 1 500.00m2

· 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Siekierczyna

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Siekierczyna 1 500.00m2

Siekierczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 7 243.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 7 243.00m2

Dębniki/Skotniki rolna · 7 243.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 7 243.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWY4XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 099.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 099.00m2

budowlana · 1 099.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 099.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przybysławice 946.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przybysławice 946.00m2

budowlana · 946.00 m2 Działka na sprzedaż Przybysławice

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

527 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przybysławice 946.00m2

Przybysławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ochotnica Dolna 4 634.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ochotnica Dolna 4 634.00m2

rolna · 4 634.00 m2 Działka na sprzedaż Ochotnica Dolna

9.99

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ochotnica Dolna 4 634.00m2

Ochotnica Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU3LzAxYjg1N2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Siedliska 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Siedliska 2 500.00m2

inna · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Siedliska

9.99

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Siedliska 2 500.00m2

Siedliska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MDQ0XzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamienica Królewska 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamienica Królewska 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Kamienica Królewska

brak oceny

152 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamienica Królewska 900.00m2

Kamienica Królewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skorzewo 505.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skorzewo 505.00m2

budowlana · 505.00 m2 Działka na sprzedaż Skorzewo

brak oceny

186 090 złdo schowka

Dodaj do schowka

369 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Skorzewo 505.00m2

Skorzewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prabuty 7 770.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prabuty 7 770.00m2

budowlana · 7 770.00 m2 Działka na sprzedaż Prabuty

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Prabuty 7 770.00m2

Prabuty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czechowice-Dziedzice 1 190.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czechowice-Dziedzice 1 190.00m2

budowlana · 1 190.00 m2 Działka na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Czechowice-Dziedzice 1 190.00m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEzLzAxYjkxMzNmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Arciechów 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Arciechów 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Arciechów

brak oceny

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Arciechów 700.00m2

Arciechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gliwice 520.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gliwice 520.00m2

Żerniki budowlana · 520.00 m2 Działka na sprzedaż Gliwice

9.99

161 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Gliwice 520.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2EzL2YyLzAxYTNmMjlkXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Będzin 505.00m2, działka na sprzedaż

Działka Będzin 505.00m2

budowlana · 505.00 m2 Działka na sprzedaż Będzin

9.99

141 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Będzin 505.00m2

Będzin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E4LzAxYjlhODBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bytom 708.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bytom 708.00m2

Szombierki budowlana · 708.00 m2 Działka na sprzedaż Bytom

brak oceny

226 560 złdo schowka

Dodaj do schowka

320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bytom 708.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Tomaszów Lubelski 590.00m2, działka na sprzedaż

Działka Tomaszów Lubelski 590.00m2

budowlana · 590.00 m2 Działka na sprzedaż Tomaszów Lubelski

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

212 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Tomaszów Lubelski 590.00m2

Tomaszów Lubelski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhiLzAxYjk4YjI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Hadle Szklarskie 5 720.00m2, działka na sprzedaż

Działka Hadle Szklarskie 5 720.00m2

rolna · 5 720.00 m2 Działka na sprzedaż Hadle Szklarskie

brak oceny

58 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Hadle Szklarskie 5 720.00m2

Hadle Szklarskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chylice 1 372.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chylice 1 372.00m2

ul. Przejazd budowlana · 1 372.00 m2 Działka na sprzedaż Chylice

9.99

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Chylice 1 372.00m2
Przejazd
Chylice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FkLzAxYjlhZGFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głosków 1 913.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głosków 1 913.00m2

Głosków-Zielone, ul. Wczasowa budowlana · 1 913.00 m2 Działka na sprzedaż Głosków

9.99

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Głosków 1 913.00m2
Wczasowa
Głosków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rokitno 1 244.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rokitno 1 244.00m2

budowlana · 1 244.00 m2 Działka na sprzedaż Rokitno

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rokitno 1 244.00m2

Rokitno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU2LzAxYjg1NjMxXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Równo 18 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Równo 18 900.00m2

rolna · 18 900.00 m2 Działka na sprzedaż Równo

brak oceny

68 598 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Równo 18 900.00m2

Równo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy