zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 27

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 27.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 27.02m2

Bielany/Słodowiec 1 pokoje· piętro: 3 z 10 · 27.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 578 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 27.02m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.26m2

Włochy, ul. Jerozolimskie 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 37.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 666 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 37.26m2
Jerozolimskie
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 92.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 92.46m2

Mokotów, ul. Bokserska 3 pokoje· piętro: 1 z 7 · 92.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 495 755 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 177 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 92.46m2
Bokserska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.10m2

Wola, ul. Leonarda 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 50.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.10m2
Leonarda
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 42.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.05m2

Białołęka/Nowodwory, ul. Sprawna 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 42.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 863 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 42.05m2
Sprawna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 78.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 78.42m2

Mokotów, ul. Bokserska 3 pokoje· piętro: 1 z 7 · 78.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 223 963 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 608 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 78.42m2
Bokserska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 66.00m2

Śródmieście, ul. Szwoleżerów 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

2 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 66.00m2
Szwoleżerów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Śródmieście, ul. Grzybowski 3 pokoje· piętro: 3 z 15 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

998 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 48.00m2
Grzybowski
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.30m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: 4 z 6 · 64.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 795 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 64.30m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 53.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 53.82m2

Białołęka, ul. Kaliny 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 53.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 685 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 53.82m2
Kaliny
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.92m2

Ursynów, ul. X. Dunikowskiego 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 36.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 36.92m2
X. Dunikowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszków 76.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszków 76.52m2

ul. Bohaterów Warszawy 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 76.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

brak oceny

1 245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszków 76.52m2
Bohaterów Warszawy
Pruszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 34.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 34.22m2

Włochy 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 34.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

683 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 34.22m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 91.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 91.30m2

Ochota/Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 91.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 743 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 91.30m2
Włodarzewska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 60.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 60.80m2

Praga Południe/Gocław, ul. Łukowska 3 pokoje· piętro: 10 z 13 · 60.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 60.80m2
Łukowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.31m2

Wola/Ulrychów, ul. Mroczna 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 87.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 87.31m2
Mroczna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 76.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 76.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 76.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skarżysko-Kamienna

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 76.00m2

Skarżysko-Kamienna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gacki 47.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gacki 47.43m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 47.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gacki

9.99

175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gacki 47.43m2

Gacki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYxLzAxYjg2MTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Małogoszcz 46.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Małogoszcz 46.20m2

ul. Osiedle 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 46.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Małogoszcz

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 844 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Małogoszcz 46.20m2
Osiedle
Małogoszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.42m2

Śródmieście/Sępolno 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 71.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

849 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 71.42m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzVkLzAxYjc1ZDcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.70m2

Stare Miasto, ul. Rynek 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 46.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 897 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.70m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 115.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 115.00m2

Fabryczna/Grabiszyn 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 115.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 115.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 86.00m2

Nowa Huta, ul. Krakowiaków 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 698 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 86.00m2
Krakowiaków
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Mistrzejowice, ul. Oświecenia 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
Oświecenia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy