zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Pomorskie, - Strona 19

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Działka Żarnowska 8 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żarnowska 8 200.00m2

budowlana · 8 200.00 m2 Działka na sprzedaż Żarnowska

9.99

451 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Żarnowska 8 200.00m2

Żarnowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2JmLzAxMzNiZjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sarbsk 254 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sarbsk 254 000.00m2

budowlana · 254 000.00 m2 Działka na sprzedaż Sarbsk

9.99

9 652 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sarbsk 254 000.00m2

Sarbsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2JmLzAxMzNiZjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łebno 1 357.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łebno 1 357.00m2

budowlana · 1 357.00 m2 Działka na sprzedaż Łebno

9.99

204 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łebno 1 357.00m2

Łebno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2JkLzAxMzNiZGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzym 1 078.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzym 1 078.00m2

budowlana · 1 078.00 m2 Działka na sprzedaż Rzym

9.99

258 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzym 1 078.00m2

Rzym,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2Y1LzAxYjZmNTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niepoczołowice 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niepoczołowice 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Niepoczołowice

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niepoczołowice 2 500.00m2

Niepoczołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2JkLzAxMzNiZGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bukowina 21 401.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bukowina 21 401.00m2

rolna · 21 401.00 m2 Działka na sprzedaż Bukowina

9.99

856 040 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bukowina 21 401.00m2

Bukowina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2JkLzAxMzNiZGNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żarnowska 4 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żarnowska 4 400.00m2

rolna · 4 400.00 m2 Działka na sprzedaż Żarnowska

9.99

154 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Żarnowska 4 400.00m2

Żarnowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2JkLzAxMzNiZDdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borcz 1 396.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borcz 1 396.00m2

budowlana · 1 396.00 m2 Działka na sprzedaż Borcz

9.99

181 740 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Borcz 1 396.00m2

Borcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2JiLzAxMzNiYmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Połęczyno 1 058.00m2, działka na sprzedaż

Działka Połęczyno 1 058.00m2

budowlana · 1 058.00 m2 Działka na sprzedaż Połęczyno

9.99

116 380 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Połęczyno 1 058.00m2

Połęczyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2JiLzAxMzNiYmIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mały Klincz 30 090.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mały Klincz 30 090.00m2

inwestycyjna · 30 090.00 m2 Działka na sprzedaż Mały Klincz

9.99

5 118 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mały Klincz 30 090.00m2

Mały Klincz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2I5LzAxMzNiOWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łebieniec 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łebieniec 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Łebieniec

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łebieniec 3 000.00m2

Łebieniec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2JiLzAxMzNiYjYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko 1 056.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko 1 056.00m2

budowlana · 1 056.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko

9.99

295 680 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Miszewko 1 056.00m2

Miszewko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2I5LzAxMzNiOWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolesławice 5 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolesławice 5 500.00m2

inwestycyjna · 5 500.00 m2 Działka na sprzedaż Bolesławice

9.99

1 375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bolesławice 5 500.00m2

Bolesławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2I5LzAxMzNiOWQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolesławice 6 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolesławice 6 700.00m2

inwestycyjna · 6 700.00 m2 Działka na sprzedaż Bolesławice

9.99

1 675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bolesławice 6 700.00m2

Bolesławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzMzL2I5LzAxMzNiOWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czaple 2 658.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czaple 2 658.00m2

budowlana · 2 658.00 m2 Działka na sprzedaż Czaple

9.99

664 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Czaple 2 658.00m2

Czaple,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czaple 1 154.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czaple 1 154.00m2

budowlana · 1 154.00 m2 Działka na sprzedaż Czaple

9.99

323 120 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Czaple 1 154.00m2

Czaple,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chwaszczyno 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chwaszczyno 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Chwaszczyno

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Chwaszczyno 1 000.00m2

Chwaszczyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMGZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bukowa 4 338.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bukowa 4 338.00m2

budowlana · 4 338.00 m2 Działka na sprzedaż Bukowa

9.99

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bukowa 4 338.00m2

Bukowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Elganowo 20 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Elganowo 20 000.00m2

rolna · 20 000.00 m2 Działka na sprzedaż Elganowo

9.99

888 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Elganowo 20 000.00m2

Elganowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzViLzAxYjU1YmE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cedry Małe 3 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cedry Małe 3 100.00m2

budowlano-rolna · 3 100.00 m2 Działka na sprzedaż Cedry Małe

9.99

898 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Cedry Małe 3 100.00m2

Cedry Małe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RkLzAxYjhkZGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żychce 1 680.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żychce 1 680.00m2

budowlana · 1 680.00 m2 Działka na sprzedaż Żychce

9.99

57 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Żychce 1 680.00m2

Żychce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YwLzAxYjhmMGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łęgowo 3 822.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łęgowo 3 822.00m2

budowlana · 3 822.00 m2 Działka na sprzedaż Łęgowo

9.99

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Łęgowo 3 822.00m2

Łęgowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc1LzAxYjk3NWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Swarzewo 3 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Swarzewo 3 800.00m2

ul. Krótka budowlana · 3 800.00 m2 Działka na sprzedaż Swarzewo

9.99

1 710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Swarzewo 3 800.00m2
Krótka
Swarzewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czapielsk 3 178.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czapielsk 3 178.00m2

budowlana · 3 178.00 m2 Działka na sprzedaż Czapielsk

9.99

469 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Czapielsk 3 178.00m2

Czapielsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy