zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie > Struga

Sortuj:
Działka Podkampinos 46 021.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podkampinos 46 021.00m2

budowlana · 46 021.00 m2 Działka na sprzedaż Podkampinos

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Podkampinos 46 021.00m2

Podkampinos,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Leszno 8 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Leszno 8 000.00m2

budowlana · 8 000.00 m2 Działka na sprzedaż Leszno

brak oceny

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Leszno 8 000.00m2

Leszno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ustanów 1 350.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustanów 1 350.00m2

budowlana · 1 350.00 m2 Działka na sprzedaż Ustanów

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Ustanów 1 350.00m2

Ustanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExM2I0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ustanów 1 289.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ustanów 1 289.00m2

budowlana · 1 289.00 m2 Działka na sprzedaż Ustanów

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Ustanów 1 289.00m2

Ustanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grabów nad Pilicą 3 204.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grabów nad Pilicą 3 204.00m2

budowlana · 3 204.00 m2 Działka na sprzedaż Grabów nad Pilicą

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grabów nad Pilicą 3 204.00m2

Grabów nad Pilicą,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wyszogród 4 930.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wyszogród 4 930.00m2

inwestycyjna · 4 930.00 m2 Działka na sprzedaż Wyszogród

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Wyszogród 4 930.00m2

Wyszogród,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dąbrówka Zabłotnia 5 196.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dąbrówka Zabłotnia 5 196.00m2

inwestycyjna · 5 196.00 m2 Działka na sprzedaż Dąbrówka Zabłotnia

9.99

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dąbrówka Zabłotnia 5 196.00m2

Dąbrówka Zabłotnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTJkXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dąbrówka Zabłotnia 2 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dąbrówka Zabłotnia 2 400.00m2

budowlana · 2 400.00 m2 Działka na sprzedaż Dąbrówka Zabłotnia

9.99

252 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dąbrówka Zabłotnia 2 400.00m2

Dąbrówka Zabłotnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTMwXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 510.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 510.00m2

budowlana · 1 510.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

205 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 510.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 2 063.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 2 063.00m2

inna · 2 063.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 2 063.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 13 251.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 13 251.00m2

budowlana · 13 251.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

1 975 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 13 251.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 558.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 558.00m2

budowlana · 1 558.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 558.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zaborów 6 885.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zaborów 6 885.00m2

budowlana · 6 885.00 m2 Działka na sprzedaż Zaborów

brak oceny

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Zaborów 6 885.00m2

Zaborów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Reguły 1 268.00m2, działka na sprzedaż

Działka Reguły 1 268.00m2

budowlana · 1 268.00 m2 Działka na sprzedaż Reguły

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 144 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Reguły 1 268.00m2

Reguły,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dąbrowa Chotomowska 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dąbrowa Chotomowska 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Dąbrowa Chotomowska

brak oceny

585 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dąbrowa Chotomowska 2 000.00m2

Dąbrowa Chotomowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skierdy 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skierdy 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Skierdy

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skierdy 1 500.00m2

Skierdy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Urle 2 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Urle 2 200.00m2

rekreacyjna · 2 200.00 m2 Działka na sprzedaż Urle

brak oceny

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Urle 2 200.00m2

Urle,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kanie 4 322.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kanie 4 322.00m2

· 4 322.00 m2 Działka na sprzedaż Kanie

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

428 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Kanie 4 322.00m2

Kanie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pustelnik 4 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pustelnik 4 000.00m2

budowlano-rolna · 4 000.00 m2 Działka na sprzedaż Pustelnik

brak oceny

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pustelnik 4 000.00m2

Pustelnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2E3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pustelnik 5 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pustelnik 5 500.00m2

rolna · 5 500.00 m2 Działka na sprzedaż Pustelnik

brak oceny

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pustelnik 5 500.00m2

Pustelnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2E0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łoś 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łoś 1 500.00m2

rolna · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Łoś

brak oceny

149 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Łoś 1 500.00m2

Łoś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2EzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pustelnik 9 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pustelnik 9 500.00m2

budowlano-rolna · 9 500.00 m2 Działka na sprzedaż Pustelnik

brak oceny

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

47 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Pustelnik 9 500.00m2

Pustelnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2EyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy