zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie > Płocki > Miszewko Strzałkowskie

Sortuj:
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 510.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 510.00m2

budowlana · 1 510.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

205 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 510.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 2 063.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 2 063.00m2

inna · 2 063.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 2 063.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 13 251.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 13 251.00m2

budowlana · 13 251.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

1 975 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 13 251.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 558.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 558.00m2

budowlana · 1 558.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 558.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2

brak oceny

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 500.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 550.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 550.00m2

budowlana · 1 550.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 550.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 2 000.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 544.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 544.00m2

budowlana · 1 544.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 544.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 536.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 536.00m2

budowlana · 1 536.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko Strzałkowskie

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

137 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 536.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3

Działka Miszewko Strzałkowskie 1 558.00m2

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewko Strzałkowskie 1 558.00m2

Miszewko Strzałkowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Nieruchomości z innych dzielnic

Deweloperzy