zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Lubuskie, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Lubuskie

Sortuj:
Działka Szumiąca 3 024.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szumiąca 3 024.00m2

budowlana · 3 024.00 m2 Działka na sprzedaż Szumiąca

9.99

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

56 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szumiąca 3 024.00m2

Szumiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ1LzAxYjk0NWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drzonków 744.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drzonków 744.00m2

budowlana · 744.00 m2 Działka na sprzedaż Drzonków

9.99

260 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Drzonków 744.00m2

Drzonków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lubsko 932.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lubsko 932.00m2

budowlana · 932.00 m2 Działka na sprzedaż Lubsko

9.99

79 220 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lubsko 932.00m2

Lubsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNjMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słone 4 062.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słone 4 062.00m2

inna · 4 062.00 m2 Działka na sprzedaż Słone

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Słone 4 062.00m2

Słone,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzJlLzAxYjkyZWFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Torzym 40 780.00m2, działka na sprzedaż

Działka Torzym 40 780.00m2

rolna · 40 780.00 m2 Działka na sprzedaż Torzym

9.99

1 225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Torzym 40 780.00m2

Torzym,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U4LzAxYjhlOGZlXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ostrzyce 99 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ostrzyce 99 100.00m2

inwestycyjna · 99 100.00 m2 Działka na sprzedaż Ostrzyce

9.99

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ostrzyce 99 100.00m2

Ostrzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzU4LzAxYjM1OGM3XzFjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gubin 7 967.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gubin 7 967.00m2

inwestycyjna · 7 967.00 m2 Działka na sprzedaż Gubin

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Gubin 7 967.00m2

Gubin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M5LzAxYjhjOTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielona Góra 16 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielona Góra 16 100.00m2

inwestycyjna · 16 100.00 m2 Działka na sprzedaż Zielona Góra

9.99

2 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

155 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielona Góra 16 100.00m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M3LzAxYjhjN2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krosno Odrzańskie 1 001.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krosno Odrzańskie 1 001.00m2

· 1 001.00 m2 Działka na sprzedaż Krosno Odrzańskie

9.99

90 090 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Krosno Odrzańskie 1 001.00m2

Krosno Odrzańskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U5LzAxYjdlOTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Witków 4 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Witków 4 200.00m2

rolna · 4 200.00 m2 Działka na sprzedaż Witków

9.99

60 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Witków 4 200.00m2

Witków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzVjLzAxYjc1YzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bojadła 1 615.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bojadła 1 615.00m2

inna · 1 615.00 m2 Działka na sprzedaż Bojadła

9.99

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bojadła 1 615.00m2

Bojadła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE5LzAxYjgxOWI1XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sława 4 371.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sława 4 371.00m2

rolna · 4 371.00 m2 Działka na sprzedaż Sława

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sława 4 371.00m2

Sława,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVjLzAxYjg1YzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sława 2 115.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sława 2 115.00m2

rolna · 2 115.00 m2 Działka na sprzedaż Sława

9.99

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sława 2 115.00m2

Sława,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVjLzAxYjg1YzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bojadła 5 383.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bojadła 5 383.00m2

budowlana · 5 383.00 m2 Działka na sprzedaż Bojadła

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bojadła 5 383.00m2

Bojadła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzZhLzAxYjg2YTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cigacice 5 636.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cigacice 5 636.00m2

budowlana · 5 636.00 m2 Działka na sprzedaż Cigacice

9.99

497 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Cigacice 5 636.00m2

Cigacice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NjLzAxYjdjYzU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krępa 997.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krępa 997.00m2

budowlana · 997.00 m2 Działka na sprzedaż Krępa

9.99

179 460 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Krępa 997.00m2

Krępa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzIzLzAxYjcyMzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Droszków 3 496.00m2, działka na sprzedaż

Działka Droszków 3 496.00m2

· 3 496.00 m2 Działka na sprzedaż Droszków

9.99

349 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Droszków 3 496.00m2

Droszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzIzLzAxYjcyMzZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cigacice 5 636.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cigacice 5 636.00m2

budowlana · 5 636.00 m2 Działka na sprzedaż Cigacice

9.99

497 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Cigacice 5 636.00m2

Cigacice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzRhLzAxYjU0YWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielona Góra 369.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielona Góra 369.00m2

os. Łużyckie rekreacyjna · 369.00 m2 Działka na sprzedaż Zielona Góra

9.99

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielona Góra 369.00m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzU5LzAxYjQ1OTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jesiona 1 724.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jesiona 1 724.00m2

· 1 724.00 m2 Działka na sprzedaż Jesiona

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jesiona 1 724.00m2

Jesiona,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2IyLzAxYWZiMmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiszewo 838.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiszewo 838.00m2

budowlana · 838.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiszewo

9.99

40 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Trzebiszewo 838.00m2

Trzebiszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWViXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radzyń 1 094.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radzyń 1 094.00m2

· 1 094.00 m2 Działka na sprzedaż Radzyń

9.99

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Radzyń 1 094.00m2

Radzyń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4LzIwLzAxYTgyMDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podbrzezie Dolne 868.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podbrzezie Dolne 868.00m2

· 868.00 m2 Działka na sprzedaż Podbrzezie Dolne

9.99

65 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Podbrzezie Dolne 868.00m2

Podbrzezie Dolne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E3Lzk2LzAxYTc5NjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzywczyce 4 479.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzywczyce 4 479.00m2

· 4 479.00 m2 Działka na sprzedaż Krzywczyce

9.99

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Krzywczyce 4 479.00m2

Krzywczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E4L2YzLzAxYThmM2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy