zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Lubuskie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Lubuskie

Sortuj:
Działka Barcikowice 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Barcikowice 400.00m2

budowlana · 400.00 m2 Działka na sprzedaż Barcikowice

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Barcikowice 400.00m2

Barcikowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koźla 2 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koźla 2 400.00m2

budowlana · 2 400.00 m2 Działka na sprzedaż Koźla

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Koźla 2 400.00m2

Koźla,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przytok 814.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przytok 814.00m2

ul. Lubuska budowlana · 814.00 m2 Działka na sprzedaż Przytok

brak oceny

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

171 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Przytok 814.00m2
Lubuska
Przytok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podmokle Małe 870.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podmokle Małe 870.00m2

budowlana · 870.00 m2 Działka na sprzedaż Podmokle Małe

brak oceny

88 486 złdo schowka

Dodaj do schowka

102 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Podmokle Małe 870.00m2

Podmokle Małe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chwalęcice 1 310.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chwalęcice 1 310.00m2

budowlana · 1 310.00 m2 Działka na sprzedaż Chwalęcice

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chwalęcice 1 310.00m2

Chwalęcice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Różanki 2 231.00m2, działka na sprzedaż

Działka Różanki 2 231.00m2

budowlana · 2 231.00 m2 Działka na sprzedaż Różanki

brak oceny

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Różanki 2 231.00m2

Różanki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jenin 44 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jenin 44 900.00m2

budowlana · 44 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jenin

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Jenin 44 900.00m2

Jenin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobrojewo 3 553.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobrojewo 3 553.00m2

· 3 553.00 m2 Działka na sprzedaż Dobrojewo

brak oceny

79 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobrojewo 3 553.00m2

Dobrojewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Baczyna 1 564.00m2, działka na sprzedaż

Działka Baczyna 1 564.00m2

budowlana · 1 564.00 m2 Działka na sprzedaż Baczyna

brak oceny

99 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Baczyna 1 564.00m2

Baczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karkoszów 28 160.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karkoszów 28 160.00m2

inwestycyjna · 28 160.00 m2 Działka na sprzedaż Karkoszów

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Karkoszów 28 160.00m2

Karkoszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radachów 1 666.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radachów 1 666.00m2

budowlana · 1 666.00 m2 Działka na sprzedaż Radachów

brak oceny

75 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Radachów 1 666.00m2

Radachów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolemin 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolemin 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bolemin

brak oceny

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bolemin 3 000.00m2

Bolemin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karnin 1 178.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karnin 1 178.00m2

· 1 178.00 m2 Działka na sprzedaż Karnin

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Karnin 1 178.00m2

Karnin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słubice 968.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słubice 968.00m2

budowlana · 968.00 m2 Działka na sprzedaż Słubice

brak oceny

187 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

193 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Słubice 968.00m2

Słubice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lemierzyce 10 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lemierzyce 10 000.00m2

· 10 000.00 m2 Działka na sprzedaż Lemierzyce

brak oceny

80 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lemierzyce 10 000.00m2

Lemierzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górzyska 3 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górzyska 3 900.00m2

rolna · 3 900.00 m2 Działka na sprzedaż Górzyska

brak oceny

16 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górzyska 3 900.00m2

Górzyska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zwierzyn 3 203.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zwierzyn 3 203.00m2

budowlana · 3 203.00 m2 Działka na sprzedaż Zwierzyn

brak oceny

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Zwierzyn 3 203.00m2

Zwierzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2, działka na sprzedaż

Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2

· 1 263.00 m2 Działka na sprzedaż Osiedle Poznańskie

brak oceny

70 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2

Osiedle Poznańskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Janczewo 1 156.00m2, działka na sprzedaż

Działka Janczewo 1 156.00m2

budowlana · 1 156.00 m2 Działka na sprzedaż Janczewo

brak oceny

89 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Janczewo 1 156.00m2

Janczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Racula 839.00m2, działka na sprzedaż

Działka Racula 839.00m2

budowlana · 839.00 m2 Działka na sprzedaż Racula

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Racula 839.00m2

Racula,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY1LzAxYjk2NTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Kopernia 1 143.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Kopernia 1 143.00m2

budowlana · 1 143.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Kopernia

9.99

75 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowa Kopernia 1 143.00m2

Nowa Kopernia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY1LzAxYjg2NWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jesiona 1 954.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jesiona 1 954.00m2

rekreacyjna · 1 954.00 m2 Działka na sprzedaż Jesiona

brak oceny

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jesiona 1 954.00m2

Jesiona,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chełm Żarski 18 479.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chełm Żarski 18 479.00m2

rolna · 18 479.00 m2 Działka na sprzedaż Chełm Żarski

9.99

641 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Chełm Żarski 18 479.00m2

Chełm Żarski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3YzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chełm Żarski 4 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chełm Żarski 4 500.00m2

rolna · 4 500.00 m2 Działka na sprzedaż Chełm Żarski

9.99

157 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Chełm Żarski 4 500.00m2

Chełm Żarski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3YzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy