zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 11

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Mogilany 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 200.00m2

Celiny budowlano-rolna · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

117 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mogilany 1 200.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Aleksandrowice 4 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Aleksandrowice 4 600.00m2

budowlana · 4 600.00 m2 Działka na sprzedaż Aleksandrowice

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Aleksandrowice 4 600.00m2

Aleksandrowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZkLzAxYjk2ZGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słomniki 1 977.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słomniki 1 977.00m2

budowlana · 1 977.00 m2 Działka na sprzedaż Słomniki

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Słomniki 1 977.00m2

Słomniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZjRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 6 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 6 700.00m2

budowlana · 6 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

9.99

5 695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rząska 6 700.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2

budowlana · 750.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 3 200.00m2

budowlana · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

719 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 3 200.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 068.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 068.00m2

budowlana · 1 068.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

810 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 1 068.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielmoża 5 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielmoża 5 600.00m2

rolna · 5 600.00 m2 Działka na sprzedaż Wielmoża

9.99

99 008 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Wielmoża 5 600.00m2

Wielmoża,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Będkowice 2 810.00m2, działka na sprzedaż

Działka Będkowice 2 810.00m2

ul. Kawiory budowlano-rolna · 2 810.00 m2 Działka na sprzedaż Będkowice

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

189 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Będkowice 2 810.00m2
Kawiory
Będkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

9.99

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Górna Wieś 1 000.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 11 059.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 11 059.00m2

budowlana · 11 059.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

9.99

5 142 435 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Górna Wieś 11 059.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 11 059.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 11 059.00m2

budowlana · 11 059.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

9.99

5 142 435 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wola Zachariaszowska 11 059.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

9.99

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wola Zachariaszowska 1 000.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Libertów 4 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Libertów 4 200.00m2

budowlana · 4 200.00 m2 Działka na sprzedaż Libertów

9.99

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Libertów 4 200.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 3 761.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 3 761.00m2

budowlana · 3 761.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 3 761.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Narama 1 239.00m2, działka na sprzedaż

Działka Narama 1 239.00m2

budowlana · 1 239.00 m2 Działka na sprzedaż Narama

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Narama 1 239.00m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

9.99

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wola Zachariaszowska 1 200.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 1 120.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 1 120.00m2

budowlana · 1 120.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

9.99

448 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wola Zachariaszowska 1 120.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 993.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 993.00m2

budowlana · 993.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

9.99

397 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wola Zachariaszowska 993.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Smardzowice 1 010.00m2, działka na sprzedaż

Działka Smardzowice 1 010.00m2

· 1 010.00 m2 Działka na sprzedaż Smardzowice

9.99

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

287 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Smardzowice 1 010.00m2

Smardzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNmZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 489.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 489.00m2

budowlana · 1 489.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

772 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 1 489.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA1LzAxYmEwNWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuczyce 823.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuczyce 823.00m2

budowlana · 823.00 m2 Działka na sprzedaż Łuczyce

9.99

318 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łuczyce 823.00m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeplin 10 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeplin 10 100.00m2

budowlana · 10 100.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeplin

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rzeplin 10 100.00m2

Rzeplin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 200.00m2

Celiny budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

9.99

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mogilany 1 200.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy