zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 9

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Smardzowice 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Smardzowice 3 000.00m2

· 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Smardzowice

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Smardzowice 3 000.00m2

Smardzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 50 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 50 000.00m2

budowlano-rolna · 50 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 50 000.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wilczkowice 9 121.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wilczkowice 9 121.00m2

budowlana · 9 121.00 m2 Działka na sprzedaż Wilczkowice

brak oceny

2 097 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wilczkowice 9 121.00m2

Wilczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grębynice 2 790.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grębynice 2 790.00m2

budowlana · 2 790.00 m2 Działka na sprzedaż Grębynice

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grębynice 2 790.00m2

Grębynice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNmEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce 1 620.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 1 620.00m2

budowlana · 1 620.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Węgrzce 1 620.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNmE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cianowice Duże 10 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cianowice Duże 10 000.00m2

· 10 000.00 m2 Działka na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Cianowice Duże 10 000.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 2 300.00m2

rolna · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 2 300.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

719 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzozówka Korzkiewska 800.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 1 051.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 051.00m2

budowlana · 1 051.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

brak oceny

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górna Wieś 1 051.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kleszczów 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kleszczów 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Kleszczów

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

332 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kleszczów 2 500.00m2

Kleszczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułoszowa 39 283.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułoszowa 39 283.00m2

rolna · 39 283.00 m2 Działka na sprzedaż Sułoszowa

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sułoszowa 39 283.00m2

Sułoszowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 2 882.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 2 882.00m2

budowlana · 2 882.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzozówka Korzkiewska 2 882.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałowice 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałowice 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Michałowice

brak oceny

399 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Michałowice 1 200.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pisary 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pisary 1 800.00m2

budowlana · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Pisary

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pisary 1 800.00m2

Pisary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczodrkowice 3 113.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczodrkowice 3 113.00m2

budowlana · 3 113.00 m2 Działka na sprzedaż Szczodrkowice

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szczodrkowice 3 113.00m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 4 340.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 4 340.00m2

ul. Polna budowlana · 4 340.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

81 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Świątniki Górne 4 340.00m2
Polna
Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Minoga 4 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Minoga 4 600.00m2

budowlana · 4 600.00 m2 Działka na sprzedaż Minoga

brak oceny

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Minoga 4 600.00m2

Minoga,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Goszcza 1 279.00m2, działka na sprzedaż

Działka Goszcza 1 279.00m2

budowlana · 1 279.00 m2 Działka na sprzedaż Goszcza

brak oceny

481 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

377 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Goszcza 1 279.00m2

Goszcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Morawica, działka na sprzedaż

Działka Morawica

budowlana Działka na sprzedaż Morawica

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Morawica

Morawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 746.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 746.00m2

budowlana · 746.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

521 593 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 746.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 3 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 3 400.00m2

budowlana · 3 400.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

2 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 3 400.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 2 835.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 2 835.00m2

budowlana · 2 835.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

567 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 2 835.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grzegorzowice Wielkie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grzegorzowice Wielkie 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Grzegorzowice Wielkie

brak oceny

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grzegorzowice Wielkie 1 500.00m2

Grzegorzowice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Goszcza 3 343.00m2, działka na sprzedaż

Działka Goszcza 3 343.00m2

budowlana · 3 343.00 m2 Działka na sprzedaż Goszcza

brak oceny

1 170 050 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Goszcza 3 343.00m2

Goszcza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy