zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 10

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Wierzchowie 6 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wierzchowie 6 100.00m2

inna · 6 100.00 m2 Działka na sprzedaż Wierzchowie

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wierzchowie 6 100.00m2

Wierzchowie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 3 000.00m2

budowlano-rolna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Giebułtów 3 000.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Iwanowice Włościańskie 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Iwanowice Włościańskie 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Iwanowice Włościańskie

brak oceny

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

177 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Iwanowice Włościańskie 1 500.00m2

Iwanowice Włościańskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 256.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 256.00m2

budowlana · 1 256.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 256.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeplin 829.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeplin 829.00m2

budowlana · 829.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeplin

brak oceny

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rzeplin 829.00m2

Rzeplin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeplin 901.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeplin 901.00m2

budowlana · 901.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeplin

brak oceny

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rzeplin 901.00m2

Rzeplin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeplin 1 728.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeplin 1 728.00m2

budowlana · 1 728.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeplin

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rzeplin 1 728.00m2

Rzeplin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 1 656.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 1 656.00m2

budowlano-rolna · 1 656.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

brak oceny

398 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zelków 1 656.00m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 3 402.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 3 402.00m2

budowlano-rolna · 3 402.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

brak oceny

817 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zelków 3 402.00m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 5 058.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 5 058.00m2

budowlano-rolna · 5 058.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

brak oceny

1 214 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zelków 5 058.00m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 10 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 10 600.00m2

budowlano-rolna · 10 600.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

brak oceny

2 544 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zelków 10 600.00m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałowice 11 701.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałowice 11 701.00m2

rolna · 11 701.00 m2 Działka na sprzedaż Michałowice

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Michałowice 11 701.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałowice 11 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałowice 11 200.00m2

budowlana · 11 200.00 m2 Działka na sprzedaż Michałowice

brak oceny

7 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

670 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Michałowice 11 200.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 200.00m2

Celiny budowlano-rolna · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

117 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mogilany 1 200.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Aleksandrowice 4 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Aleksandrowice 4 600.00m2

budowlana · 4 600.00 m2 Działka na sprzedaż Aleksandrowice

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Aleksandrowice 4 600.00m2

Aleksandrowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZkLzAxYjk2ZGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słomniki 1 977.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słomniki 1 977.00m2

budowlana · 1 977.00 m2 Działka na sprzedaż Słomniki

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Słomniki 1 977.00m2

Słomniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZjRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 6 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 6 700.00m2

budowlana · 6 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

9.99

5 695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rząska 6 700.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2

budowlana · 750.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzozówka Korzkiewska 750.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 3 200.00m2

budowlana · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

719 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 3 200.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 068.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 068.00m2

budowlana · 1 068.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

810 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 1 068.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielmoża 5 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielmoża 5 600.00m2

rolna · 5 600.00 m2 Działka na sprzedaż Wielmoża

9.99

99 008 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Wielmoża 5 600.00m2

Wielmoża,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Będkowice 2 810.00m2, działka na sprzedaż

Działka Będkowice 2 810.00m2

ul. Kawiory budowlano-rolna · 2 810.00 m2 Działka na sprzedaż Będkowice

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

189 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Będkowice 2 810.00m2
Kawiory
Będkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pękowice 949.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pękowice 949.00m2

budowlana · 949.00 m2 Działka na sprzedaż Pękowice

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

422 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pękowice 949.00m2

Pękowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

9.99

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Górna Wieś 1 000.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy