zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 5

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Mników 11 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 11 400.00m2

budowlana · 11 400.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

9.99

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mników 11 400.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudawa 6 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudawa 6 700.00m2

· 6 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rudawa

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Rudawa 6 700.00m2

Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wężerów 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wężerów 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Wężerów

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wężerów 1 000.00m2

Wężerów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cholerzyn 800.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Owczary 31 731.00m2, działka na sprzedaż

Działka Owczary 31 731.00m2

budowlana · 31 731.00 m2 Działka na sprzedaż Owczary

brak oceny

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Owczary 31 731.00m2

Owczary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziekanowice 815.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziekanowice 815.00m2

budowlana · 815.00 m2 Działka na sprzedaż Dziekanowice

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dziekanowice 815.00m2

Dziekanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziekanowice 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziekanowice 1 700.00m2

budowlana · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Dziekanowice

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dziekanowice 1 700.00m2

Dziekanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 3 000.00m2

Celiny inna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

93 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 3 000.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziekanowice 1 823.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziekanowice 1 823.00m2

budowlana · 1 823.00 m2 Działka na sprzedaż Dziekanowice

brak oceny

510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dziekanowice 1 823.00m2

Dziekanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jeziorzany 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jeziorzany 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jeziorzany

brak oceny

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jeziorzany 900.00m2

Jeziorzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Masłomiąca 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Masłomiąca 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Masłomiąca

brak oceny

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Masłomiąca 1 100.00m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 8 731.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 8 731.00m2

budowlana · 8 731.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

brak oceny

2 531 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zelków 8 731.00m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Garlica Murowana 5 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Garlica Murowana 5 900.00m2

rolna · 5 900.00 m2 Działka na sprzedaż Garlica Murowana

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Garlica Murowana 5 900.00m2

Garlica Murowana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Masłomiąca 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Masłomiąca 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Masłomiąca

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Masłomiąca 800.00m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI3XzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Biały Kościół 4 590.00m2, działka na sprzedaż

Działka Biały Kościół 4 590.00m2

rolna · 4 590.00 m2 Działka na sprzedaż Biały Kościół

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Biały Kościół 4 590.00m2

Biały Kościół,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuczyce 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuczyce 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

383 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łuczyce 900.00m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuczyce 1 723.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuczyce 1 723.00m2

budowlana · 1 723.00 m2 Działka na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

377 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łuczyce 1 723.00m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przybysławice 1 775.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przybysławice 1 775.00m2

budowlana · 1 775.00 m2 Działka na sprzedaż Przybysławice

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

377 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przybysławice 1 775.00m2

Przybysławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobranowice 1 360.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobranowice 1 360.00m2

budowlana · 1 360.00 m2 Działka na sprzedaż Dobranowice

brak oceny

128 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dobranowice 1 360.00m2

Dobranowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prusy 1 188.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prusy 1 188.00m2

· 1 188.00 m2 Działka na sprzedaż Prusy

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Prusy 1 188.00m2

Prusy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2M1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zalesie 3 510.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zalesie 3 510.00m2

budowlana · 3 510.00 m2 Działka na sprzedaż Zalesie

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Zalesie 3 510.00m2

Zalesie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 7 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 7 500.00m2

ul. Szkolna budowlana · 7 500.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gaj 7 500.00m2
Szkolna
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piekary 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piekary 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Piekary

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Piekary 1 100.00m2

Piekary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rusocice 2 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rusocice 2 700.00m2

budowlana · 2 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rusocice

brak oceny

258 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rusocice 2 700.00m2

Rusocice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2VhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy