zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 6

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Mników 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 3 000.00m2

· 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Mników 3 000.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Giebułtów 700.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bębło 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bębło 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bębło

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bębło 1 000.00m2

Bębło,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górna Wieś 1 000.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 5 981.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 5 981.00m2

budowlana · 5 981.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

brak oceny

2 870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

480 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Górna Wieś 5 981.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałowice 5 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałowice 5 300.00m2

inwestycyjna · 5 300.00 m2 Działka na sprzedaż Michałowice

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

187 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Michałowice 5 300.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Więcławska 14 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Więcławska 14 000.00m2

budowlana · 14 000.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Więcławska

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Więcławska 14 000.00m2

Wola Więcławska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrzeszowice 11 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrzeszowice 11 070.00m2

inna · 11 070.00 m2 Działka na sprzedaż Skrzeszowice

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skrzeszowice 11 070.00m2

Skrzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Garlica Murowana 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Garlica Murowana 2 800.00m2

rolna · 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Garlica Murowana

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Garlica Murowana 2 800.00m2

Garlica Murowana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lusina 450.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lusina 450.00m2

ul. Przymiarki rekreacyjna · 450.00 m2 Działka na sprzedaż Lusina

brak oceny

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Lusina 450.00m2
Przymiarki
Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wołowice 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wołowice 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Wołowice

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wołowice 2 500.00m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Morawica 3 858.00m2, działka na sprzedaż

Działka Morawica 3 858.00m2

budowlana · 3 858.00 m2 Działka na sprzedaż Morawica

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Morawica 3 858.00m2

Morawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 11 129.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 11 129.00m2

inwestycyjna · 11 129.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

2 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 11 129.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czułów 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czułów 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Czułów

brak oceny

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Czułów 1 600.00m2

Czułów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Góra 19 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Góra 19 600.00m2

budowlana · 19 600.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Góra

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

43 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nowa Góra 19 600.00m2

Nowa Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wężerów 4 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wężerów 4 200.00m2

budowlana · 4 200.00 m2 Działka na sprzedaż Wężerów

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wężerów 4 200.00m2

Wężerów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radziszów 1 282.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radziszów 1 282.00m2

ul. Lipowa budowlana · 1 282.00 m2 Działka na sprzedaż Radziszów

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

281 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Radziszów 1 282.00m2
Lipowa
Radziszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chorowice 3 958.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chorowice 3 958.00m2

budowlana · 3 958.00 m2 Działka na sprzedaż Chorowice

brak oceny

752 020 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chorowice 3 958.00m2

Chorowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kryspinów 4 271.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kryspinów 4 271.00m2

budowlana · 4 271.00 m2 Działka na sprzedaż Kryspinów

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kryspinów 4 271.00m2

Kryspinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wołowice 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wołowice 1 700.00m2

budowlana · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Wołowice

brak oceny

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wołowice 1 700.00m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karniowice 778.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karniowice 778.00m2

ul. Słoneczna budowlana · 778.00 m2 Działka na sprzedaż Karniowice

brak oceny

488 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

627 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Karniowice 778.00m2
Słoneczna
Karniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karniowice 783.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karniowice 783.00m2

ul. Słoneczna budowlana · 783.00 m2 Działka na sprzedaż Karniowice

brak oceny

488 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Karniowice 783.00m2
Słoneczna
Karniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kleszczów 1 671.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kleszczów 1 671.00m2

budowlana · 1 671.00 m2 Działka na sprzedaż Kleszczów

brak oceny

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kleszczów 1 671.00m2

Kleszczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stręgoborzyce 1 904.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stręgoborzyce 1 904.00m2

budowlana · 1 904.00 m2 Działka na sprzedaż Stręgoborzyce

brak oceny

197 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Stręgoborzyce 1 904.00m2

Stręgoborzyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy