zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Bibice 1 604.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 604.00m2

budowlana · 1 604.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

641 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 604.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 3 600.00m2

budowlana · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rząska 3 600.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 785.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 785.00m2

ul. Gilówka budowlana · 785.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

631 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gaj 785.00m2
Gilówka
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prandocin-Iły 6 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prandocin-Iły 6 500.00m2

budowlana · 6 500.00 m2 Działka na sprzedaż Prandocin-Iły

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Prandocin-Iły 6 500.00m2

Prandocin-Iły,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM4LzAxYjQzODQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wierzchowie 9 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wierzchowie 9 800.00m2

ul. Murownia budowlana · 9 800.00 m2 Działka na sprzedaż Wierzchowie

9.99

1 080 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Wierzchowie 9 800.00m2
Murownia
Wierzchowie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2UxLzAxYjVlMTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czerna 3 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czerna 3 600.00m2

budowlana · 3 600.00 m2 Działka na sprzedaż Czerna

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

76 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czerna 3 600.00m2

Czerna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q0LzAxYjdkNDI4XzE2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 5 904.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 5 904.00m2

budowlana · 5 904.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mników 5 904.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M1LzAxYjhjNWEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 5 904.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 5 904.00m2

budowlana · 5 904.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mników 5 904.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M1LzAxYjhjNWEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cholerzyn 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cholerzyn 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Cholerzyn

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

168 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Cholerzyn 2 500.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JjLzAxYjliYzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mników 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mników 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mników

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mników 3 000.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wilczkowice 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wilczkowice 2 800.00m2

budowlana · 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Wilczkowice

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wilczkowice 2 800.00m2

Wilczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2M1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 391.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 391.00m2

budowlana · 1 391.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

972 569 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 391.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 643.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 643.00m2

budowlana · 643.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

449 577 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 643.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 5 985.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 5 985.00m2

budowlana · 5 985.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

4 184 634 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 5 985.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 958.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 958.00m2

budowlana · 1 958.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 369 008 złdo schowka

Dodaj do schowka

699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 958.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sieborowice 1 363.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sieborowice 1 363.00m2

budowlana · 1 363.00 m2 Działka na sprzedaż Sieborowice

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sieborowice 1 363.00m2

Sieborowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cianowice Duże 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cianowice Duże 3 000.00m2

· 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Cianowice Duże 3 000.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzezie 11 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzezie 11 900.00m2

ul. Szlachecka inwestycyjna · 11 900.00 m2 Działka na sprzedaż Brzezie

brak oceny

7 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Brzezie 11 900.00m2
Szlachecka
Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuczyce 1 330.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuczyce 1 330.00m2

budowlana · 1 330.00 m2 Działka na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Łuczyce 1 330.00m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 500.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Biskupice 2 813.00m2, działka na sprzedaż

Działka Biskupice 2 813.00m2

budowlana · 2 813.00 m2 Działka na sprzedaż Biskupice

brak oceny

338 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Biskupice 2 813.00m2

Biskupice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułkowice 1 829.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułkowice 1 829.00m2

budowlana · 1 829.00 m2 Działka na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

202 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sułkowice 1 829.00m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułkowice 927.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułkowice 927.00m2

budowlana · 927.00 m2 Działka na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

102 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sułkowice 927.00m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głęboka 9 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głęboka 9 900.00m2

rolna · 9 900.00 m2 Działka na sprzedaż Głęboka

brak oceny

117 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głęboka 9 900.00m2

Głęboka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy