zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kraków, Nowa Huta - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Działka Kraków 5 322.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 322.00m2

Nowa Huta budowlana · 5 322.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 5 322.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 915.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 915.00m2

Nowa Huta budowlana · 1 915.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

97 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 1 915.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 654.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 654.00m2

Nowa Huta, ul. Brzeska budowlana · 5 654.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

244 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kraków 5 654.00m2
Brzeska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 8 098.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 8 098.00m2

Nowa Huta budowlana · 8 098.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 498 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 8 098.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 10 526.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 10 526.00m2

Nowa Huta budowlana · 10 526.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

318 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kraków 10 526.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 1 000.00m2

Nowa Huta budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 1 000.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 8 569.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 8 569.00m2

Nowa Huta/Przylasek Wyciąski budowlana · 8 569.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 8 569.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 800.00m2

Nowa Huta/Kościelniki, ul. B. Dybowskiego budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 800.00m2
B. Dybowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZkLzAxYjk2ZGVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 10 179.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 10 179.00m2

Nowa Huta budowlana · 10 179.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

2 544 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 10 179.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYxLzAxYjk2MTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 15 556.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 15 556.00m2

Nowa Huta budowlana · 15 556.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

5 290 740 złdo schowka

Dodaj do schowka

340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 15 556.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYxLzAxYjk2MTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 654.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 654.00m2

9.99

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

244 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 5 654.00m2
Brzeska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I3LzAxYjhiN2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 438.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 438.00m2

Nowa Huta, ul. Plażowa inwestycyjna · 5 438.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 5 438.00m2
Plażowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhiLzAxYjg4YjM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 438.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 438.00m2

Nowa Huta/Przylasek Rusiecki, ul. Plażowa rekreacyjna · 5 438.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 5 438.00m2
Plażowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhiLzAxYjg4YjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 438.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 438.00m2

Nowa Huta/Wolica, ul. Plażowa budowlana · 5 438.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

66 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 5 438.00m2
Plażowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhiLzAxYjg4YjM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 50 952.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 50 952.00m2

Nowa Huta, ul. Igołomska budowlana · 50 952.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

20 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kraków 50 952.00m2
Igołomska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 10 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 10 000.00m2

Nowa Huta inwestycyjna · 10 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Kraków 10 000.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzc4L2RlLzAxNzhkZWQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 9 192.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 9 192.00m2

Nowa Huta/Przylasek Rusiecki budowlana · 9 192.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

4 596 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 9 192.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzM0LzAxYjgzNGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 7 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 7 700.00m2

Nowa Huta rolna · 7 700.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

70 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kraków 7 700.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzFlLzAxYjgxZTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 3 200.00m2

Nowa Huta budowlana · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 3 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U4LzAxYjdlOGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 6 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 6 000.00m2

Nowa Huta inwestycyjna · 6 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 6 000.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzg0L2YzLzAxODRmMzBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 19 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 19 500.00m2

Nowa Huta budowlana · 19 500.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

15 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 19 500.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg5LzAxYjc4OTU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 21 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 21 100.00m2

Nowa Huta inwestycyjna · 21 100.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

7 385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kraków 21 100.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzc4L2RlLzAxNzhkZWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 5 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 5 000.00m2

Nowa Huta inwestycyjna · 5 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Kraków 5 000.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzdhL2FlLzAxN2FhZTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 6 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 6 000.00m2

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Działka Kraków 6 000.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzdhL2QxLzAxN2FkMTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy