zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 1

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Sady 1 786.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sady 1 786.00m2

· 1 786.00 m2 Działka na sprzedaż Sady

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Sady 1 786.00m2

Sady,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wylezin 926.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wylezin 926.00m2

budowlana · 926.00 m2 Działka na sprzedaż Wylezin

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

92 %
92 %
9.99
Działka Wylezin 926.00m2

Wylezin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRiLzAxYjM0YjEzXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kąty Wrocławskie 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kąty Wrocławskie 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kąty Wrocławskie

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kąty Wrocławskie 3 000.00m2

Kąty Wrocławskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolmin 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolmin 1 100.00m2

· 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Bolmin

9.99

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bolmin 1 100.00m2

Bolmin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NlLzAxYjljZWJhXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piekoszów 3 328.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piekoszów 3 328.00m2

inna · 3 328.00 m2 Działka na sprzedaż Piekoszów

9.99

587 664 złdo schowka

Dodaj do schowka

177 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Piekoszów 3 328.00m2

Piekoszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZmJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piekoszów 865.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piekoszów 865.00m2

inna · 865.00 m2 Działka na sprzedaż Piekoszów

9.99

158 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Piekoszów 865.00m2

Piekoszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZmJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lipnik 11 571.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lipnik 11 571.00m2

· 11 571.00 m2 Działka na sprzedaż Lipnik

9.99

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Lipnik 11 571.00m2

Lipnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jaworznia 4 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jaworznia 4 500.00m2

· 4 500.00 m2 Działka na sprzedaż Jaworznia

9.99

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Jaworznia 4 500.00m2

Jaworznia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MDJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jaworznia 10 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jaworznia 10 800.00m2

· 10 800.00 m2 Działka na sprzedaż Jaworznia

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Jaworznia 10 800.00m2

Jaworznia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MDMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jaworznia 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jaworznia 4 100.00m2

· 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Jaworznia

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Jaworznia 4 100.00m2

Jaworznia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MDMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podpolichno 5 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podpolichno 5 900.00m2

· 5 900.00 m2 Działka na sprzedaż Podpolichno

9.99

95 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Podpolichno 5 900.00m2

Podpolichno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MDgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Masłów Pierwszy 1 390.00m2, działka na sprzedaż

Działka Masłów Pierwszy 1 390.00m2

inna · 1 390.00 m2 Działka na sprzedaż Masłów Pierwszy

9.99

255 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Masłów Pierwszy 1 390.00m2

Masłów Pierwszy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzBiLzAxYjYwYmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chęciny 6 173.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chęciny 6 173.00m2

· 6 173.00 m2 Działka na sprzedaż Chęciny

9.99

493 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Chęciny 6 173.00m2

Chęciny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUwLzAxYjg1MGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dęba-Kolonia 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dęba-Kolonia 3 200.00m2

· 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Dęba-Kolonia

9.99

78 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Dęba-Kolonia 3 200.00m2

Dęba-Kolonia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2QzLzAxYjhkMzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Komórki 1 197.00m2, działka na sprzedaż

Działka Komórki 1 197.00m2

inna · 1 197.00 m2 Działka na sprzedaż Komórki

brak oceny

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Komórki 1 197.00m2

Komórki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piekoszów 6 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piekoszów 6 500.00m2

budowlano-rolna · 6 500.00 m2 Działka na sprzedaż Piekoszów

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Piekoszów 6 500.00m2

Piekoszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0Njg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Święta Katarzyna 7 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Święta Katarzyna 7 500.00m2

· 7 500.00 m2 Działka na sprzedaż Święta Katarzyna

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Święta Katarzyna 7 500.00m2

Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skiby 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skiby 2 300.00m2

· 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Skiby

brak oceny

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

124 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Skiby 2 300.00m2

Skiby,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Micigózd 1 020.00m2, działka na sprzedaż

Działka Micigózd 1 020.00m2

ul. Wrzosowa · 1 020.00 m2 Działka na sprzedaż Micigózd

9.99

90 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Micigózd 1 020.00m2
Wrzosowa
Micigózd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzliLzAxYjY5YjA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Istebna 1 290.00m2, działka na sprzedaż

Działka Istebna 1 290.00m2

budowlana · 1 290.00 m2 Działka na sprzedaż Istebna

9.99

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Istebna 1 290.00m2

Istebna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Myślniew 2 168.00m2, działka na sprzedaż

Działka Myślniew 2 168.00m2

· 2 168.00 m2 Działka na sprzedaż Myślniew

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Myślniew 2 168.00m2

Myślniew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koza Wielka 13 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koza Wielka 13 100.00m2

· 13 100.00 m2 Działka na sprzedaż Koza Wielka

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Koza Wielka 13 100.00m2

Koza Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Komorów 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Komorów 2 800.00m2

· 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Komorów

brak oceny

164 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Komorów 2 800.00m2

Komorów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zawada 2 162.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zawada 2 162.00m2

· 2 162.00 m2 Działka na sprzedaż Zawada

brak oceny

192 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Zawada 2 162.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy