zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż - Strona 1

Dzialki na sprzedaż

Sortuj:
Działka Wylezin 926.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wylezin 926.00m2

budowlana · 926.00 m2 Działka na sprzedaż Wylezin

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

92 %
92 %
9.99
Działka Wylezin 926.00m2

Wylezin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRiLzAxYjM0YjEzXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cisów 1 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cisów 1 600.00m2

budowlana · 1 600.00 m2 Działka na sprzedaż Cisów

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Cisów 1 600.00m2

Cisów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podpolichno 1 258.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podpolichno 1 258.00m2

inna · 1 258.00 m2 Działka na sprzedaż Podpolichno

9.99

81 770 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Podpolichno 1 258.00m2

Podpolichno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kielce 487.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kielce 487.00m2

Barwinek · 487.00 m2 Działka na sprzedaż Kielce

9.99

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Kielce 487.00m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBhLzAxYjkwYWE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Istebna 1 290.00m2, działka na sprzedaż

Działka Istebna 1 290.00m2

budowlana · 1 290.00 m2 Działka na sprzedaż Istebna

9.99

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Istebna 1 290.00m2

Istebna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 1 158.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 1 158.00m2

inna · 1 158.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

brak oceny

81 060 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Namysłów 1 158.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Komorów 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Komorów 2 800.00m2

· 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Komorów

brak oceny

164 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Komorów 2 800.00m2

Komorów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Dwór 1 120.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Dwór 1 120.00m2

· 1 120.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Dwór

brak oceny

112 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Nowy Dwór 1 120.00m2

Nowy Dwór,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 20 277.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 20 277.00m2

inwestycyjna · 20 277.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Namysłów 20 277.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kacice 856.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kacice 856.00m2

budowlano-rolna · 856.00 m2 Działka na sprzedaż Kacice

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kacice 856.00m2

Kacice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Walim 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Walim 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Walim

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Walim 1 200.00m2

Walim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzBkLzAxYjIwZDM0XzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głuszyca 1 341.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głuszyca 1 341.00m2

· 1 341.00 m2 Działka na sprzedaż Głuszyca

9.99

162 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Głuszyca 1 341.00m2

Głuszyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzBmLzAxYjMwZmMzXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koźmice Wielkie 8 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koźmice Wielkie 8 800.00m2

budowlana · 8 800.00 m2 Działka na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Koźmice Wielkie 8 800.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mszana Dolna 4 687.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mszana Dolna 4 687.00m2

ul. Zarabie rolna · 4 687.00 m2 Działka na sprzedaż Mszana Dolna

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Mszana Dolna 4 687.00m2
Zarabie
Mszana Dolna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pękowice 949.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pękowice 949.00m2

budowlana · 949.00 m2 Działka na sprzedaż Pękowice

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pękowice 949.00m2

Pękowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 19 644.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 19 644.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice budowlana · 19 644.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

6 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 19 644.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 801.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 801.00m2

budowlana · 801.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 801.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kraków 806.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kraków 806.00m2

Prądnik Biały/Tonie budowlana · 806.00 m2 Działka na sprzedaż Kraków

brak oceny

887 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kraków 806.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 650.00m2

budowlana · 650.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 062 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 650.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 980.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 980.00m2

budowlana · 980.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

238 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 980.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 14 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 14 500.00m2

inwestycyjna · 14 500.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

6 235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 14 500.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 802.00m2

budowlana · 802.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 802.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skierniewice 513.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skierniewice 513.00m2

inwestycyjna · 513.00 m2 Działka na sprzedaż Skierniewice

brak oceny

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skierniewice 513.00m2

Skierniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Budy Zaklasztorne 2 641.00m2, działka na sprzedaż

Działka Budy Zaklasztorne 2 641.00m2

budowlana · 2 641.00 m2 Działka na sprzedaż Budy Zaklasztorne

brak oceny

290 510 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Budy Zaklasztorne 2 641.00m2

Budy Zaklasztorne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy