zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 7

Domy na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Dom Kamień Pomorski 540.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 540.00m2

ul. J. Długosza działka: 1 427 m2 · 540.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

1 620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 540.00m2
J. Długosza
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wolin 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wolin 400.00m2

ul. Wiejska działka: 563 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Wolin

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wolin 400.00m2
Wiejska
Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 280.00m2

działka: 184 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 068 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 280.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łukęcin 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łukęcin 200.00m2

działka: 400 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łukęcin 200.00m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnówek 800.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnówek 800.00m2

działka: 1 036 m2 · 800.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

3 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnówek 800.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzywodzie 597.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzywodzie 597.00m2

działka: 676 m2 · 597.00 m2 Dom na sprzedaż Międzywodzie

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzywodzie 597.00m2

Międzywodzie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnówek 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnówek 120.00m2

działka: 630 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnówek 120.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzywodzie 600.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzywodzie 600.00m2

działka: 669 m2 · 600.00 m2 Dom na sprzedaż Międzywodzie

brak oceny

3 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzywodzie 600.00m2

Międzywodzie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 360.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 360.00m2

działka: 820 m2 · 360.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 360.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świnoujście 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świnoujście 137.00m2

ul. Legionów zab. szeregowa · działka: 178 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Świnoujście

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świnoujście 137.00m2
Legionów
Świnoujście,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 178.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 476 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kołczewo 178.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzZiLzAxYjc2YmQ2XzI2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 178.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kołczewo 178.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzZiLzAxYjc2YmQ4XzFhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łobez 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łobez 120.00m2

zab. bliźniacza · działka: 930 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Łobez

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łobez 120.00m2

Łobez,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzMxLzAxYjMzMTk4XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Choszczno 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Choszczno 280.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 458 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Choszczno

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Choszczno 280.00m2

Choszczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rewal 124.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rewal 124.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 740 m2 · 124.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rewal 124.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 167.47m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 167.47m2

zab. wolnostojąca · działka: 550 m2 · 167.47 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 942 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 167.47m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 167.28m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 167.28m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 071 m2 · 167.28 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 874 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 167.28m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pękanino 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pękanino 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 097 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Pękanino

9.99

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pękanino 200.00m2

Pękanino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowe Bielice 117.89m2, dom na sprzedaż

Dom Nowe Bielice 117.89m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 117.89 m2 Dom na sprzedaż Nowe Bielice

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowe Bielice 117.89m2

Nowe Bielice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jarosławiec 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jarosławiec 130.00m2

ul. Kempingowa działka: 447 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Jarosławiec

brak oceny

1 270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jarosławiec 130.00m2
Kempingowa
Jarosławiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mostowo 31.60m2, dom na sprzedaż

Dom Mostowo 31.60m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 31.60 m2 Dom na sprzedaż Mostowo

brak oceny

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mostowo 31.60m2

Mostowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świnoujście 245.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świnoujście 245.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 354 m2 · 245.00 m2 Dom na sprzedaż Świnoujście

9.99

1 229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 016 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świnoujście 245.00m2

Świnoujście,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczecin 111.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczecin 111.00m2

zab. bliźniacza · działka: 664 m2 · 111.00 m2 Dom na sprzedaż Szczecin

brak oceny

905 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 153 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczecin 111.00m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Oborzany 125.00m2, dom na sprzedaż

Dom Oborzany 125.00m2

działka: 1 200 m2 · 125.00 m2 Dom na sprzedaż Oborzany

brak oceny

4 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Oborzany 125.00m2

Oborzany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNmNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy