zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 6

Domy na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Dom Chrząszczewo 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chrząszczewo 200.00m2

działka: 1 800 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chrząszczewo 200.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2U3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgorzyno 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgorzyno 150.00m2

działka: 3 400 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Węgorzyno

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 193 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgorzyno 150.00m2

Węgorzyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 94.00m2

działka: 1 099 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 94.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chrząszczewo 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chrząszczewo 250.00m2

działka: 7 500 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

5 430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 720 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chrząszczewo 250.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2QzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Płoty 212.00m2, dom na sprzedaż

Dom Płoty 212.00m2

ul. Łobeska zab. wolnostojąca · działka: 16 856 m2 · 212.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Płoty 212.00m2
Łobeska
Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2NjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 580.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 580.00m2

ul. Kamieniecka działka: 2 590 m2 · 580.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

3 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 580.00m2
Kamieniecka
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2NiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Rewal 71.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Rewal 71.00m2

ul. Klifowa działka: 150 m2 · 71.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 606 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Nowy dom Rewal 71.00m2
Klifowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2M3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Resko 219.00m2, dom na sprzedaż

Dom Resko 219.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 003 m2 · 219.00 m2 Dom na sprzedaż Resko

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 347 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Resko 219.00m2

Resko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2MxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chrząszczewo 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chrząszczewo 230.00m2

działka: 1 800 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 087 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chrząszczewo 230.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2JmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świerzno 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świerzno 140.00m2

działka: 600 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Świerzno

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świerzno 140.00m2

Świerzno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Świnoujście 109.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Świnoujście 109.00m2

działka: 178 m2 · 109.00 m2 Dom na sprzedaż Świnoujście

brak oceny

1 398 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 826 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Nowy dom Świnoujście 109.00m2

Świnoujście,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2I4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Świnoujście 109.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Świnoujście 109.00m2

działka: 178 m2 · 109.00 m2 Dom na sprzedaż Świnoujście

brak oceny

1 398 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 826 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Nowy dom Świnoujście 109.00m2

Świnoujście,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2I3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 290.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 578 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 290.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lubin 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lubin 300.00m2

działka: 800 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Lubin

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lubin 300.00m2

Lubin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnów 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnów 280.00m2

ul. H. Sienkiewicza działka: 500 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnów 280.00m2
H. Sienkiewicza
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 123.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 123.00m2

ul. M. Kopernika działka: 470 m2 · 123.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 123.00m2
M. Kopernika
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2FjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 517.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 517.00m2

działka: 1 400 m2 · 517.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

3 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 517.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2E4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 160.00m2

działka: 300 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 160.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2E3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnów 615.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnów 615.00m2

ul. Słoneczna działka: 747 m2 · 615.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 415 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnów 615.00m2
Słoneczna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2ExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rewal 370.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rewal 370.00m2

ul. Klifowa działka: 1 295 m2 · 370.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

5 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rewal 370.00m2
Klifowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 340.00m2

działka: 6 303 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 340.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 380.00m2

działka: 3 450 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 289 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 380.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 400.00m2

działka: 1 100 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

4 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 400.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzęsacz 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzęsacz 350.00m2

działka: 609 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Trzęsacz

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzęsacz 350.00m2

Trzęsacz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy