zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie, - Strona 5

Domy na sprzedaż > Zachodniopomorskie

Sortuj:
Dom Kamień Pomorski 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 150.00m2

działka: 300 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

1 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 150.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 350.00m2

działka: 9 274 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 350.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 100.00m2

działka: 924 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

223 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 100.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 420.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 420.00m2

działka: 861 m2 · 420.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

2 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 420.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 100.00m2

ul. Kołobrzeska działka: 200 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 100.00m2
Kołobrzeska
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogorzelica 521.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pogorzelica 521.00m2

działka: 4 617 m2 · 521.00 m2 Dom na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

6 765 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogorzelica 521.00m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 170.00m2

działka: 499 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 170.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 71.07m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 71.07m2

działka: 119 m2 · 71.07 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 71.07m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mrzeżyno 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mrzeżyno 250.00m2

działka: 324 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mrzeżyno 250.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Płoty 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Płoty 220.00m2

działka: 6 200 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 723 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Płoty 220.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogorzelica 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pogorzelica 250.00m2

działka: 1 000 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogorzelica 250.00m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfic, dom na sprzedaż

Dom Gryfic

zab. wolnostojąca · działka: 7 700 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfic

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 160.00m2

ul. Wolińska działka: 300 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 160.00m2
Wolińska
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 180.00m2

działka: 1 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 180.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Zastań 125.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Zastań 125.00m2

działka: 845 m2 · 125.00 m2 Dom na sprzedaż Zastań

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Nowy dom Zastań 125.00m2

Zastań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Resko 106.00m2, dom na sprzedaż

Dom Resko 106.00m2

zab. bliźniacza · działka: 665 m2 · 106.00 m2 Dom na sprzedaż Resko

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Resko 106.00m2

Resko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2ZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnów 640.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnów 640.00m2

ul. Kościelna działka: 900 m2 · 640.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnów 640.00m2
Kościelna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Y4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łukęcin 72.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łukęcin 72.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 215 m2 · 72.00 m2 Dom na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łukęcin 72.00m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 74.50m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 74.50m2

ul. Wczasowa działka: 240 m2 · 74.50 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 74.50m2
Wczasowa
Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 285.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 285.00m2

ul. Grzybowa zab. wolnostojąca · działka: 496 m2 · 285.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 285.00m2
Grzybowa
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 480.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 480.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 232 m2 · 480.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 873 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 480.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2YxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 74.50m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 74.50m2

ul. Wczasowa zab. bliźniacza · działka: 240 m2 · 74.50 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 74.50m2
Wczasowa
Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 55.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 55.00m2

Wartowo działka: 1 655 m2 · 55.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 55.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2VkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Golczewo 515.00m2, dom na sprzedaż

Dom Golczewo 515.00m2

ul. Stary Tartak działka: 860 m2 · 515.00 m2 Dom na sprzedaż Golczewo

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 204 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Golczewo 515.00m2
Stary Tartak
Golczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2VhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy