zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Widoma, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Widoma

Sortuj:
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 587 m2 · 99.83 m2 Dom na sprzedaż Widoma

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 761 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 493 m2 · 99.83 m2 Dom na sprzedaż Widoma

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

brak oceny

875 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

brak oceny

865 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy